РІА - БЛОГЕРИ

Читайте нас також на:

Прикарпатськ -місто майбутнього

10.07.2019

Час вимагає творення футуристичних, екологічно орієнтованих проектів, на прикладі яких можна вибудовувати уявлення про середовище урбаністичних поселень ближчого і далекого майбутнього, формування нових українських міст з високим рівнем якості життя і високим економічним потенціалом.

Читати далі

Як позбавитись синдрому Instagram?

25.04.2018

Ексклюзивно для РІА-Львів бізнес-тренер, експерт зі створення та просування особистого бренду, автор бестселера з продажів та переговорів “Почніть говорити “НІ” Людмила Калабуха розказала про новітній бич нашого часу - синдром Instagram.

Читати далі

Осінні базові відтінки 2017

16.11.2017

Колір в одязі є дуже важливим, адже він притягує погляд, породжує емоції, передає зміст особистості. У цьому сезоні до ТОП-10 увійшли осінні базові відтінки. Особисто мені вони до душі – кольористика виглядає багато та дорого. Особливість палітри в тому, що кольори чудово поєднуються між собою.

Читати далі

Рейтинг ключових ознак психології бідності

15.11.2017

Чули таке українське прислів’я? Кажуть, фольклор країни розповідає не лише про її історію, а й ілюструє сучасність. Напевно, саме тому 2017 року за рейтингом якості життя Україна посідає 132 місце. На хвилинку задумайтесь: Сирія на 140.

Читати далі

7 шкідливих порад як гарантовано вбити мотивацію! І бонус! :-)

15.11.2017

бізнес-тренер, бізнес-консультант, автор 3 профільних книг і 4 відеокурсів, експерт із переговорів у ЗМІ та завзята мандрівниця вирішила цього разу додати «перцю» нашому журналові і написала: 7 шкідливих порад як гарантовано вбити мотивацію!

Читати далі

6 компонентів стабільної команди та щасливої роботи, ч.1

14.11.2017

Тренінгова та консалтингова компанія «Rabbit Hole» – Навчання та розвиток персоналу – Проведення командних тренінґів та заходів – Управлінський консалтинґ щодо питань управління персоналу – Лайф та бізнес коучинґ 050-372-16-92 allazayachr@gmail.com

Читати далі
    < назад
  • 1
  • далее >

НАШІ ПАРТНЕРИ