Статті

Читайте нас також на:

Kozak System у Львові

21.11.2018

Нещодавно популярний український гурт Kozak System відіграв у Львові концерт у рамках MUSIC IN FEST. Про співпрацю, майбутні композиції та багато іншого - в інтерв’ю з Володимиром Шерстюком, бас-гітаристом і менеджером Kozak System.

Читати далі

ІДЕЯ МІСТА З НАЗАРІЄМ БРЕЗІЦЬКИМ НА ДУЖЕ РАДІО

19.11.2018

Проект ▪ІДЕЯ МІСТА з Назарій Брезіцький на DУЖЕ Radio продовжує працювати над розбудовою нового міста.

Читати далі

Один в каное: Вміння знаходити компроміси і дивитись в одному напрямку – секрет існування нашого гурту

16.11.2018

Нове дихання сучасної української музики почалось 2010 року разом із гуртом “Один в каное”. З того часу частково змінився склад, гурт видав перший альбом із рекордною кількістю пісень, виросла кількість фанатів не лише в Україні, а й поза її межами. Про гармонію, філософію і творчість напередодні зимового перезавантаження розповіли журналістці “РІА-Львів” засновники гурну Ірина Швайдак та Устим Похмурський.

Читати далі

Павло Клімкін: Ми звикли боротись “проти” чогось, а треба починати боротись “за”

14.11.2018

Про відносини з Росією, компроміси з Угорщиною та конфлікт з Польщею - Міністр закордонних справ України Павло Клімкін. Журналіст РІА-Львів поспілкувалася з главою МЗС під час його візиту до Львова у рамках Львівського безпекового форуму-2018 на прес-конференції у Центрі ім. Митрополита Андрея Шептицького УКУ.

Читати далі

Нік Вуйчич: У мене вдома стоїть пара взуття і щодня я молюсь, щоб колись його взути

13.11.2018

Вперше у Львів приїхав Нік Вуйчич – всесвітньо відомий мотиваційний спікер та автор бестселерів. Він - щасливий чоловік і батько чотирьох дітей. Попри відсутність рук та ніг, він досяг успіху. Дізнатись, що приховано за щасливою усмішкою Ніка, вдалось журналу РІА-Львів.

Читати далі

Роман Скорпіон “Мамо, я закохався”

09.11.2018

Його пісням “Мамо, я закохався” і “Поцілую тебе” підспівують усі і всюди - в авто, на весіллі чи забаві, в караоке і на романтичній прогулянці. Останній романтик з відкритою душею, молодий і харизматичний, один із найзавидніших холостяків шоу-бізу Роман Скорпіон - ексклюзивно для РІА-Львів перед великим концертом у нашому місті.

Читати далі

Лікування волосся

06.11.2018

Саме стан ваших локонів показує, наскільки акуратно і доглянуто ви виглядаєте. Саме тому салонний догляд за волоссям - це не тільки стрижка, фарбування і стайлінг, а також лікувальні процедури з його відновлення.

Читати далі

Мистецтво виховання  

03.11.2018

Якщо ви хочете справді турботливого догляду та професійного підходу до виховання вашої дитини, ідеальним варіантом буде Студія позитивного виховання “BomBon”, яка нещодавно відкрилася у Львові та набирає діток у групи.

Читати далі

Володимир Ілліч Козявкін: “Я би дуже хотів, щоб люди зрозуміли: не можна жити минулим, і завтрашнім не варто - треба жити вже сьогодні!

31.10.2018

Доктор медичних наук Володимир Ілліч Козявкін — видатний український вчений у галузі медицини. Генеральний директор Міжнародної клініки відновного лікування, член-кореспондент Національної академії медичних наук України, професор кафедри реабілітації Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П. Шупика.

Читати далі

НАШІ ПАРТНЕРИ