Статті

Читайте нас також на:

Мрій. Думай. Дій.

13.01.2019

Саме під таким гаслом працює школа-гімназія “Дивосвіт”. Успішний багаторічний досвід виховання та навчання гарантує учням найкращі умови для розвитку. Обмежена кількість дітей у класі (до 20) забезпечить індивідуальний підхід та якісну освіту.

Читати далі

Наталія Степаняк: “Моя місія - цікава і зрозуміла опера, яку полюблять львів'яни”

09.01.2019

Австрійська преса не шкодує компліментів українській співачці, називаючи її "родзинкою опери", захоплюючись проникливим голосом і драматичним алантом. Харизматичну вокалістку запрошують до участі в різноманітних проектах для виконання класичних творів Генделя, Моцарта і Шуберта, на прем'єрні постановки музики сучасних авторів. Це все – про чарівну, завжди усміхнену львівянку Наталію Степаняк. Про арію і чардаш босоніж у штаб-квартирі ООН, місію українця за кордоном, освітній фестиваль і сольний концерт - в ексклюзивній розмові.

Читати далі

Скільки коштують вибори?  

04.01.2019

Що ближче вибори, то більше партії готові витрачати на рекламу. Спонсорами політичних промоцій стають державний бюджет і кишені олігархів. Ми спробували з’ясувати, чиї гроші переважають у цій боротьбі та скільки готові заплатити партії за голоси виборців.

Читати далі

Дім, який збудував Франко

02.01.2019

У Львові чимало красивих, загадкових та неповторних вілл. Але не всі дійшли до наших часів у первісному вигляді: щось добудовували, щось перебудовували. Вілла Івана Франка належить до тих будівель, яку час пошкодував, а люди вберегли. Вона не зазнала змін з часу її побудови.

Читати далі

Перевірки Держпраці: де ховаються штрафи?

28.12.2018

Результат будь-якої перевірки залежить від того, як до неї підготуватися. Вчасно проконсультуйтеся з юристом стосовно питань коректного юридичного оформлення трудових відносин, і не бійтеся інспекторів Держпраці.

Читати далі

Дмитро Колесник: “ Говори, коли тебе питають. Живи так, щоб тебе питали”

27.12.2018

Про служіння, єдність, Томос і гроші для Церкви - у розмові з Дмитром Колесником, головою львівського осередку Всеукраїнського Руху Реформації, організаційного комітету R500 та організатором візиту Ніка Вуйчича до Львова.

Читати далі

ІДЕЯ МІСТА

26.12.2018

Ми живемо в епоху, коли світ і наша країна змінюються надзвичайно швидкими темпами. Як бути конкурентним у цих умовах? Для пошуку відповідей на ці та інші запитання до Львова на І Міжнародний форум з безпеки бізнесу, який відбувся за підтримки “Ідея міста”, прибули експерти з Польщі, Литви, Лівану, Словаччини, Казахстану та Білорусі.

Читати далі

Від ідеї до неймовірного оформлення: створюємо новорічний дизайн інтер’єру

21.12.2018

Багато ідей, безліч картинок у голові та бажання створити неймовірне оформлення свого новорічного свята чи вишукано задекорувати вітрину салону, бутіка або магазину? Якщо у вас виникали схожі відчуття - вітаємо! Сезон підготовки до зимових свят відкрито! Як все це зробити стильно, зі смаком та неймовірним колоритом, вам підкажуть дизайнери-флористи флористичної компанії “Blossom city”.

Читати далі

НАШІ ПАРТНЕРИ