Статті

Читайте нас також на:

ІV Міжнародна конференція “Соціальна відповідальність бізнесу”

17.07.2018

Важливо розуміти, що бізнес бере участь у розвитку того середовища, де працює, але не може вирішити всіх проблем суспільства.

Читати далі

LvivMozArt: прищеплення культури

15.07.2018

Якщо ви вважаєте класику нудною та нецікавою, вам однозначно варто відвідати цей фестиваль. Цього липня у Львові вдруге відбудеться фестиваль LvivMozArt. У чому його особливість? Які яскраві події у рамках свята музики ми радимо відвідати? Читайте далі.

Читати далі

Львів. Пані. Панянки

12.07.2018

Феєричний за своїм зовнішнім ефектом і глибокий за змістом фотомистецький проект “Львів. Пані. Панянки - епоха” привабив успішних і самодостатніх жінок.

Читати далі

Інтер’єрні тренди  2018 року, або з чим ми попрощаємось назавжди?

11.07.2018

Якщо ви плануєте зробити ремонт, оновити інтер'єр квартири чи будинку,наш невеликий тренд-гід стане в нагоді.

Читати далі

Еволюція Конституції

10.07.2018

28 червня 1996 року Верховна Рада України після багатомісячних дебатів ухвалила Основний Закон - першу в українській історії Конституцію, яка остаточно закріпила правові основи нашої держави, її суверенітет і територіальну цілісність. Більшість українців вважає, що саме цього дня наша країна справді стала незалежною.

Читати далі

Leopolis Jazz Fest

08.07.2018

Міжнародний фестиваль Leopolis Jazz Fest змінив свою назву, проте не змінив ані місце, ані напрямок. Фестиваль традиційно пройшов на трьох сценах: головна сцена ім. Едді Рознера в Парку культури, на площі Ринок та на подвір’ї палацу Потоцьких.

Читати далі

Гастротур балканами для львівського панства

07.07.2018

Саме для компанійських посиденьок по вул. Городоцькій, 243 відкрили перший ресторан кухні балканських народів – “Балканський дворик”. Розташування за межами туристичного центру дозволяє уявити, що ви вже ніби і не у Львові. А десь, скажімо, в Чорногорії чи Молдавії - ближче до природи і смачної кухні.

Читати далі

РУСЛАНА: Відновлювані джерела енергії-це і є справжня незалежність, майбутнє кожної людини і людства загалом”

05.07.2018

Руслана популяризує відновлювані джерела енергії і закликає людей у всьому світі вступити в нову еру – еру чистої енергії. Саме тому напередодні Форуму з питань відновлюваної енергетики, що відбудеться 5 липня 2018 року у Львові ми поспілкувалися із співачкою, яка є Амбасадором чистої енергії та співорганізаторкою події.

Читати далі

Читати не страшно. Читати модно!

03.07.2018

У Львові відбувся 11-ий Дитячий Форум, на якому діти змогли отримати не лише гарно розважитись, а й отримати різні корисні вміння та навички.

Читати далі

НАШІ ПАРТНЕРИ