Статті

Читайте нас також на:

Роксолана Ямінська: “Ніщо так не прикрашає дівчину, як почуття закоханості”

09.12.2017

Це була щира та тепла розмова осіннім вечором у затишній львівській карв’ярні. За філіжанкою доброї кави поговорили про все і про секрети, і про страхи, і про сподівання. Шкода, що через певні причини інтерв’ю так і не потрапило на шпальти журналу, але ми не могли не поділитися з читачами цікавою розмовою із Роксоланою Ямінською – Міс фешен ТВ.

Читати далі

Вірменський Львів

21.11.2017

Львів – місто, яке поєднує у собі багато давніх культур. Однією з найколоритніших є вірменська. І львів’янини, і туристи захоплюються красою Вірменського кварталу. Це місце з унікальною архітектурою часів ренесансу, рококо та класицизму, де витає дух однієї з найдревніших християнських культур, де вигнані монголо-татарами вірмени знайшли прихисток та відтворили частинку Батьківщини.

Читати далі

Bitcoin: цифрове золото сучасності

20.11.2017

Все, що ви хотіли знати про Bitcoin, але соромилися спитати. Звідки беруться біткойни? Чому їх порівнюють із золотом? Чому всі говорять про цифрову валюту? Що це взагалі таке? Чи варто її купувати? Ми дамо відповіді на запитання! Після прочитання цієї статті ви зможете підтримати розмову про «майнинґ» біткойнів та «блокчейн», курс криптовалют і їхній правовий стан в Україні.

Читати далі
    < назад
  • 1
  • далее >

НАШІ ПАРТНЕРИ