Стиль. Інтелект. Актуальність. РІА-Львів - глянцева візитівка культурної столиці

"РІА Львів" ‒ це перший глянцевий журнал для сучасних і мудрих людей. "РІА Львів" ‒ це актуальне видання рідного міста. Якщо ти хочеш бути в центрі усіх культурних подій міста, фешн-показів, найпершим читати інсайдерську інформацію та цікаві інтерв’ю з топовими людьми Львова, тоді купуй та передплачуй топовий глянцевий журнал "RIA-Львів".

Історія цього журналу розпочалась 15 років тому. "РІА-Львів" – це команда творчих і відповідальних людей, які прагнуть до змін і творять нове стильне медіа для розумного читача. Ми готові ставити та шукати відповіді на ті риторичні запитання, які є актуальними на сьогодні.

Оновлений журнал "РІА-Львів" – це зовсім інше дихання, висвітлення й погляд культурно-масових подій міста Лева. Тому й надалі наше видання залишається візитною карткою галицької столиці, але окрім тем світського життя, додались питання соціального характеру, коментарі експертів різноманітних сфер та аналізи щоденних подій, які є не менш важливими для львів’ян. Обирайте не лише яскраву обкладинку, а перш за все, якісний та інтелектуальний контент!

Журнал "РІА Львів" - це команда однодумців і професіоналів, котрі створюють якісний популярний продукт.

Ми працюємо для Вас! Нам важливо, що Ви з нами!

Читайте нас також на:

НАШІ ПАРТНЕРИ