5.03.2017 Анонси
Автор: Ростислав Пелех

- Ігорю Васильовичу, як Ви прийшли до телевізійної кар’єри?

- Моє життя привело мене в таку точку, коли був вибір: продовжувати займатись наукою чи перейти на телебачення. Я прийшов на телебачення. Причому перейшов у той момент, коли в мене вже була програма «Караоке на майдані». Вже у ці часи я був телеведучим двох проектів України.

 

- Ким Ви мріяли стати в дитинстві?

- Я навіть не замислювався над цим, як і будь-яка дитина. Хоча дехто, може, має певні орієнтири. Я мріяв, очевидно, стати нормальною людиною. З часом зрозумів, що це таке. В принципі, хотів стати кимось – це однозначно. Мріяв бути футболістом, астрономом, мандрівником-географом, але в результаті переміг астроном, і я останні два роки навчання в школі мріяв бути астрономом.

 

- Часто в нашому житті трапляються переломні моменти. Чи були у вас такі?

- Знаєте, я ніколи не мав моментів, коли не знав, що робити. Якщо раптом «карантин» у науці, я працював на телебаченні, якщо на телебаченні закінчувались якісь знімальні періоди, продовжував займатись наукою. Тобто я завжди займався мінімум двома речами.

 

- Побутує думка, що наші зірки – це люди, які не мають вільного часу. Чи вистачає Вам часу і чи маєте якесь хобі?

- Якщо ви думаєте, що це дуже складно, то це не так. Це все одно, що запитати футболіста, як йому вдається поєднувати грати на чемпіонаті України, Єврокубку, виступати за збірну. Вибачте, у них все розписано в часі, і це абсолютно не складно. Ви, мабуть, здивуєтесь, але я не дуже зайнята людина з точки зору мого часу. Коли кастинги – так. Чи коли йдуть прямі ефіри «Х-фактору». Коли триває цей більш затратний проект, я, в принципі, не маю вільного часу декілька тижнів. Зараз січень досить вільним місяцем виявився – «Караоке на майдані» не знімаю, «Х-фактор» закінчився, шоу «Україна має талант» ще не розпочалось. Отож маю час, і іноді навіть думаю, що занадто багато його маю.

 

- Чи є у Вас гасло, чи влучна фраза, яка веде Вас по житті?

- Завжди вважав, що фраза «Не створи собі кумира» - правильна, і, по суті, скільки в мене було уподобань у житті, ніколи нікого не ставив собі за взірець. Просто є декілька простих правил, яких я намагаюсь дотримуватись, і хочу, щоб мої діти теж їх дотримувалися. Я спілкуюся з розумними, порядними та оптимістичними людьми. Без оптимізму дуже важко жити, особливо в нашій прекрасній країні. Людина повинна почуватися щасливою у роботі – вона повинна бути трудоголіком.

 

Просто є декілька простих правил, яких я намагаюсь дотри- муватись, і хочу, щоб мої діти теж їх дотримувалися. Я спілкуюся з розумними, порядними та оптимістичними людьми. Без оптимізму дуже важко жити, особливо в нашій прекрасній країні. Людина повинна почуватися щасливою у роботі – вона повинна бути трудоголіком.

 

- Ситуація в країні не залишає нікого байдужим. Підтримка наших бійців є неодмінним показником свідомого українця. Чи допомагаєте Ви бійцям?

- Наша країна – це країна, на територію якої зазіхає, як мінімум, одна країна – Росія. Ми нарешті зрозуміли, що наші політики – це ті люди, яким, чесно кажучи, «плювати» на Україну. Тому ми стараємось допомагати пораненим бійцям АТО. Всією країною збираємо кошти у програмі «Караоке на майдані». Я вважаю, це необхідний соціальний посил, бо інакше тоді, вибачте, як можна співати.

 

- На завершення нашої розмови дайте кілька порад, які допоможуть нашим читачам повірити в себе та рухатись далі.

- Не існує універсального рецепта успіху. У кожного він свій. Я ніколи не цурався роботи в цьому житті. Завжди вважав, що без освіти, певного обсягу знань, які повинні бути у моїй голові, я нічого не досягну. І це мені в голову «вбили» батьки. Причому вони не казали «ти повинен вчитися», а «ти зобов’язаний вчитися». Тільки через певний час я усвідомив, навіщо вони мені це говорили. Ну і ще одне, мені пощастило з людьми.

 

Ростислав Пелех,
автор TV-рубрики «Історія успіху»

НАШІ ПАРТНЕРИ