Сьогодні косметологія і естетична медицина знаходиться на піку популярності .

У зв‘язку з цим відкривається багато центрів та beauty-клінік.

То на що саме потрібно звернути увагу при виборі клініки косметології?

Найперше і відразу дізнайтеся, чи є у спеціаліста медична освіта. Не соромтесь і попросіть пред‘явити диплом - контурну пластику і ботулінотерапію повинні виконувати лише кваліфіковані лікарі. Все насправді здається просто, але ускладнення в ін’єкційній косметології зустрічаються досить часто і важливо, щоб спеціаліст вирішив проблему, не залишаючи вас один на один з нею. Адже лікування ускладнень - знання, якими володіють лише лікарі.

Процедури лазерної епіляції, апаратної та доглядової косметології можуть проводити спеціалісти з середньою медичною освітою.

У центрі косметології ZlataMed поєднані усі процедури естетичної, лазерної та апаратної косметології.

  • Лазерна епіляція на діодному лазері нового покоління на три хвилі, новинка на світовому ринку лазерних апаратів -ELOS омолодження, лазерна терапія акне, пігментації та судин.
  • Ін‘єкційна косметологія на препаратах ліцензійних світових брендів:Juvederm, Restylane, Teosyal, Princess, LAB, Botox, Dysport.
  • Апаратна та доглядова косметологія на професійній косметиці Bioesthe, Academy, Image.
  • Лазерний карбоновий пілінг, видалення тату і татуажу.
  • Корекція фігури на апаратах медичного кріоліполізу та інноваційної платформи BeautyShape.

Усі апарати мають відповідні сертифікати якості та дозволи СЕС України. Лікарі та спеціалісти ZlataMed - профі з багаторічним досвідом, які пройшли стажування за кордоном.

Довіряйте свою красу та здоров‘я ZlataMed.

Залишайтесь досконалою з нами .

НАШІ ПАРТНЕРИ