Статті

Читайте нас також на:

Дитячий одяг українського бренду: нова дитяча лінія Andre Tan KIDS

19.02.2019

Сучасний світ диктує свої правила в усьому, що пов'язано з тенденціями, стилем і модою. Дитяча мода не стала винятком: у світі давно відмовилися від сумного стереотипу “хлопчикам - синє, дівчаткам-рожеве”.

Читати далі

Радіти, думати, читати

18.02.2019

Нещодавно вчені довели, що регулярне щоденне читання продовжує життя. Читати книжки – корисно, а читати корисні книжки – вдвічі поживніше для мозку. Цього місяця Клуб сімейного дозвілля пропонує “посмакувати” трьома новими книгами – філософсько-психологічним твором Лорана Гунеля, пригодницькою історією Андрія Новіка та біографічною розповіддю Пауло Коельйо.

Читати далі

Чад Зоратлі “нічний мер Львова”

16.02.2019

Нічний мер - проста людина з Середземномор’я, яка приїхала в Україну 9 років тому і хоче змінити нічне життя Львова на краще.

Читати далі

Ciao Italia! Готуй і подорожуй

15.02.2019

Ідеальний формат відпустки, корисної для бізнесу, поєднує релакс, подорож, навчання і нетворкінг. Таке поєднання стало можливим завдяки новому формату, який набирає популярності серед ділових людей, - бізнес-туризму. Businesstravel.com.ua - молодий проект, який активно розвиває напрямок бізнес-туризму в Україні. Ідея започаткувати проект Businesstravel.com.ua виникла у трьох львівських консалтерів з абсолютно різних сфер як виклик ринку масових пакетних турів і універсальних навчальних програм.

Читати далі

Чий день на Валентина?

14.02.2019

День закоханих або ж День святого Валентина на­буває популяр­ності на межі епідемії. Від самого початку лютого вулиці, вітрини та ефіри заповнює святкова атрибутика: сердечка, валентинки, повітряні кульки. Подарунки купують для коханих, друзів, батьків, колег - для всіх. Це такий день, коли навіть циніки думають про почуття. То хто ж він - Валентин і чим заслужив таку популярність? І чи був він взагалі? Спробуємо розібратися разом.

Читати далі

"Вибори П” Інформаційний марафон Syla.news

12.02.2019

Уже третій місяць триває інформаційний марафон ”Вибори “П”. Це проект, у межах якого команда Syla.news відстежує електоральні настрої та особливості виборчих процесів у прийдешніх президентських перегонах. Журналісти видання спілкуються з пересічними громадянами, залежними та незалежними експертами - оглядачами, блогерами, журналістами, політологами та політтехнологами, а ще - із чиновниками, політиками усіх рівнів, кандидатами у президенти та їхнім оточенням, щоб до 31 березня 2019 року допомогти читачам зробити правильний, на їхню думку, вибір.

Читати далі

Оля Цибульська: Мій мандат – сцена

09.02.2019

Сильна незалежна жінка, яка, торкаючись батьківських рук, уявляє себе маленькою і беззахисною. Зірка, яка всього досягла сама та не соромиться говорити про свій шлях. Ведуча, на рахунку якої 629 весіль, Євробачення та теле- і радіоефіри. Чого боїться, кому першому дзвонить зранку та що бачить уві сні завжди усміхнена та позитивна Оля Цибульська.

Читати далі

ІДЕЯ МІСТА З НАЗАРІЄМ БРЕЗІЦЬКИМ НА ДУЖЕ РАДІО

07.02.2019

Проект ▪ІДЕЯ МІСТА з Назарій Брезіцький на DУЖЕ Radio продовжує працювати над розбудовою нового міста.

Читати далі

Комфорт в оренду  

05.02.2019

Прокат авто - оптимальний вибір у багатьох ситуаціях. Наприклад, ви приїхали з родиною чи великою компанією до Львова на свята. А тут же Карпати близько - лижі, санки, зимова магія засніжених гір. Як не скористатися нагодою? Маршрутним автобусом чи потягом їхати довго і незручно. Таксі-бус в один бік обійдеться близько $200. Ще стільки ж - назад. Про зупинки для “сфотографувати он ту ялинку” чи перекусити в автентичній кнайпі можна або забути, або доплатити ще. Натомість орендований мінівен - ваша мобільність і транспортна незалежність. А ще можна орендувати кросовер, якому під силу наші “ідеальні” дороги та гірські стежки.

Читати далі

НАШІ ПАРТНЕРИ