Статті

Читайте нас також на:

Ігор Федорів: робіть свято для себе

24.02.2019

Після закінчення новорічних та різдвяних свят наречені починають активно готуватися до майбутнього весілля. Як обрати весільного фотографа ми запитали Ігоря Федоріва, за плечима якого понад десять років досвіду в цій сфері.

Читати далі

Брудні танці політтехнологів

24.02.2019

З січня в Україні стартувала передвиборча кампанія кандидатів у президенти. Щоправда офіційно стартувала вона в тих 13 осіб, кого схвалила ЦВК. Чому кандидати не квапляться реєструватись та які піар-технології вже встигли використати - розберемося далі.

Читати далі

Лев Скоп: Ікона — це молитва

23.02.2019

Іконописець і художник-реставратор Лев Скоп - людина, яка “розмовляє” картинами та допомагає іншим власноруч створеними іконами. Митець переконаний, що кожна людина має талант до творчості, може зцілити рани та дозволяє побути з Богом. Про ікони, Майдан, віру та війну -у нашій розмові.

Читати далі

Дитячий одяг українського бренду: нова дитяча лінія Andre Tan KIDS

19.02.2019

Сучасний світ диктує свої правила в усьому, що пов'язано з тенденціями, стилем і модою. Дитяча мода не стала винятком: у світі давно відмовилися від сумного стереотипу “хлопчикам - синє, дівчаткам-рожеве”.

Читати далі

Радіти, думати, читати

18.02.2019

Нещодавно вчені довели, що регулярне щоденне читання продовжує життя. Читати книжки – корисно, а читати корисні книжки – вдвічі поживніше для мозку. Цього місяця Клуб сімейного дозвілля пропонує “посмакувати” трьома новими книгами – філософсько-психологічним твором Лорана Гунеля, пригодницькою історією Андрія Новіка та біографічною розповіддю Пауло Коельйо.

Читати далі

Чад Зоратлі “нічний мер Львова”

16.02.2019

Нічний мер - проста людина з Середземномор’я, яка приїхала в Україну 9 років тому і хоче змінити нічне життя Львова на краще.

Читати далі

Ciao Italia! Готуй і подорожуй

15.02.2019

Ідеальний формат відпустки, корисної для бізнесу, поєднує релакс, подорож, навчання і нетворкінг. Таке поєднання стало можливим завдяки новому формату, який набирає популярності серед ділових людей, - бізнес-туризму. Businesstravel.com.ua - молодий проект, який активно розвиває напрямок бізнес-туризму в Україні. Ідея започаткувати проект Businesstravel.com.ua виникла у трьох львівських консалтерів з абсолютно різних сфер як виклик ринку масових пакетних турів і універсальних навчальних програм.

Читати далі

Чий день на Валентина?

14.02.2019

День закоханих або ж День святого Валентина на­буває популяр­ності на межі епідемії. Від самого початку лютого вулиці, вітрини та ефіри заповнює святкова атрибутика: сердечка, валентинки, повітряні кульки. Подарунки купують для коханих, друзів, батьків, колег - для всіх. Це такий день, коли навіть циніки думають про почуття. То хто ж він - Валентин і чим заслужив таку популярність? І чи був він взагалі? Спробуємо розібратися разом.

Читати далі

"Вибори П” Інформаційний марафон Syla.news

12.02.2019

Уже третій місяць триває інформаційний марафон ”Вибори “П”. Це проект, у межах якого команда Syla.news відстежує електоральні настрої та особливості виборчих процесів у прийдешніх президентських перегонах. Журналісти видання спілкуються з пересічними громадянами, залежними та незалежними експертами - оглядачами, блогерами, журналістами, політологами та політтехнологами, а ще - із чиновниками, політиками усіх рівнів, кандидатами у президенти та їхнім оточенням, щоб до 31 березня 2019 року допомогти читачам зробити правильний, на їхню думку, вибір.

Читати далі

НАШІ ПАРТНЕРИ