Статті

Читайте нас також на:

Світ розумних речей

26.05.2018

Інтернет речей (Internet of Things, скорочено IoT) - глобальна мережа підключених до Інтернету фізичних пристроїв (“речей”), оснащених сенсорами, датчиками, технічними засобами та програмним забезпеченням для передачі інформації. Усі пристрої об'єднані за допомогою підключення до центрів контролю, управління і обробки інформації.

Читати далі

Асія Ахат

26.05.2018

Легендарна українська скрипалька та співачка Асія Ахат нещодавно побувала у Львівській опері. Журналісти РІА-Львів скористалися приємною можливістю поспілкуватися із зіркою. Про роботу над собою, особливості американської публіки та враження від Львова, - читайте далі.

Читати далі

Девелоперська компанія "Моя країна": історія успіху

26.05.2018

Компанія наголошує на публічності своїх засновників, бо всі вони дбають за репутацію компанії і публічно виступають за прозорість та ведення будівництва «без хабарів».

Читати далі

ELSA: вперше у Львові

23.05.2018

Організатором міжнародної події виступив локальний осередок міжнародної організації студентів-правників ELSA у Львові, а також ряд юридичних компаній, зокрема АО “Абданк”.

Читати далі

Київська Русь – Східниця: відпочинок для тіла та душі

21.05.2018

Тут для вас завжди зроблять більше, ніж ви очікуєте: комфортабельні номери, вишуканий дизайн, чарівні краєвиди, чуйний кваліфікований персонал створюють теплу приємну атмосферу.

Читати далі

Львів говорить!

18.05.2018

У Львові розуміють значення вправного володіння Словом. Ініціативні групи організовують зустрічі риторів та ораторські змагання, а у травні Громадська Організація “Школа Розвитку SPE” проведе масштабну подію - Відкритий чемпіонат з ораторського мистецтва Oratory Lviv Open.

Читати далі

Романтика, інтриги та сенсації книжкового травня

18.05.2018

Цього разу РІА-Львів приготував для вас невеличкий сюрприз – усі три книги є новинками, які вийшли друком у видавництві “Клуб сімейного дозвілля” і у травні потраплять на полиці книгарень.

Читати далі

Леся Нікітюк: Кожну країну є за що полюбити

18.05.2018

Хмельничанка Леся Нікітюк планувала бути вчителькою, але стала відомою телеведучою. Популярність цієї харизматичної білявки останнім часом зросла до висоти Евересту: вона веде передачі, бере участь у шоу, знімається для журналів та у кліпах.

Читати далі

НАШІ ПАРТНЕРИ