У день народження хтось вважає, що став на 365 днів старшим, а хтось - що на рік досвідченішим. Так чи інакше, це той день, коли ти - у фокусі подій, поглядів, похвал і теплих слів.

У травні свій день народження святкує наш рідний Львів - цілий Всесвіт, що має унікальну душу. Він став на рік поважнішим, мужнішим, мудрішим та ще прекраснішим. Вік додає йому лише шарму. Тут живуть великі перспективи і не менші сподівання, кожна вуличка має свою легенду, а кожна цеглина - історію. А музика! Вона всюди і різна. Львів має свій ритм і стиль. Місто з присмаком цинамону і вишневого штрудля.

Місто-мрія.

Місто-майбутнє.

Місто- казка.

Місто, здатне закохати в себе навіть циніка.

Тож ми вітаємо тебе, наш Львове!

 

Юрій Залізняк, доцент кафедри нових медій Львівського національного уні­верситету ім.І.Франка

Вітаю, Львове! Ти - заслуговуєш. Твоє обличчя з 1980-х відчутно змінилося: деякі зморшки дода­лися, інші - розгладилися. У цьому, мабуть, винні люди: забудовують і руйнують, пересуваються і сидять непорушно, дбають щодня чи полишають назавжди. Пробач їм. Невже можна сердитись на дітей? Народи, виховай і відпусти. Далі все залежить від їх вибору. Ти свій зробив: культурний, освітній, промисловий, науковий, спортивний, політичний.

Хтось себе краде у тебе і їде світом мандрувати, інший - стає твоєю частиною.

Дякую за все, що ти мені дав. Вибач за всі споді­вання, які поки не виправдав. Знаю, ти терплячий - історія це не раз доводила.

Нехай кожна хвилина твого сьогодення буде рівномірно поділена на висновки минулого, мету майбутнього та працю тут і зараз. Тоді завжди буде не зрада, а перемога. І буде той сьомий день для відпочинку - а ти відпочивати вмієш. Насолоджуйся, і я буду разом з тобою!

 

Яна Банк, організатор проекту “36П0”, маркетолог, співвласниця маркетингової студії “Автор” та Фабрики смачних ідей

Леве, багато хто бачить тебе вже старим та досвідченим - тобі вже стільки літ минуло...

А я дивлюсь на тебе зараз і розумію, що ти - та­кий юний, перспективний і найцікавіше ще тільки буде ставатися. Досвід історії, приховані таємни­ці, знання та мудрість допоможуть у цьому.

День народження - це завжди так радісно. Тільки глянь, скільки твоїх друзів, сусідів приїхали тебе привітати. Вони тішаться, що Лев із кожним роком стає світлішим - сучасним, культурним, прогресивним! У цьому - весь твій секрет. Не дивлячись на роки, події минулого, ти розвиваєшся і мчиш вперед, даруючи жителям можливість тішитись життю у твоїх красивих обіймах, відчувати захищеність та спорідненість цінностей.

Я вітаю тебе, Левеня! І дякую за цінності, які ти несеш поруч із моєю сім'єю. Розвитку тобі! Підтримки! Мудрих порадників. Пам'ятай - усе найкраще попереду!

Назар Шимоне-Давида та Єлена Артеменко, співзасновники Тesla Club Ukraine

Наш неймовірний Львове, місто сили та натх­нення! Засноване королем, і досі втілюєш усе найшляхетніше. У стінах твоїх храмів застигла мудрість історії, легендами нагадуєш про славетні часи і навіть стара бруківка мала би про що розповісти.

Те як ти легко забуваєш про поважний вік і стаєш допитливим студентом, викликає захо­плення. Ти вчишся, набираєшся нового досвіду і так органічно робиш інновації частиною себе! Ось глянь - на світлофорі чекає зеленого сиг­налу той самий "старенький трамвай", а коло нього - сучасний електромобіль. І їм обом комфортно на твоїх вулицях. Статечний пан читає газету, а на сусідній лавочці - яскраве дівчисько з ірокезом і планшетом. Львове-Леве, який же ти різний і прекрасний! Бажаємо тобі, місто щасливих людей, справ­дження сподівань - адже ти так, мабуть, разом із нами мрієш про мир, злагоду та достойне "завтра".

Назарій Брезіцький, засновник ГО “Ідея міста”

Львів - не тільки пам'ятки архітек­тури, старовинні будинки, затишні кав'ярні. Перш за все, Львів - це люди, котрі тут мешкають. Ім я бажаю бути здоровими і багатими, щасливими і забезпеченими. Основне, щоб їм було комфортно жити у своєму місті.

Львову хочу побажати грамотної розбудови і доброї інфраструктури. Ти маєш бути кращим із найкра­щих - еталоном і взірцем для розвитку інших обласних центрів. Коли люди чутимуть "місто Львів", їх мають переповнювати почуття любові і радості. До тебе, рідний Львове, повинні хотіти повертатися знову і знову, бо ти - прекрасний.

З днем народження тебе, Львове!

Діана Гайворонюк, ведуча та керівник РR-відділу ДУЖЕ радіо

Моє місто! Найкраще місто світу - Львів! Возвишений, шляхетний і відкритий. Тут кава запашніша, ніж у Відні, бо до аромату арабіки додаються теплі нотки львівського дощу. У Львові найкращі леви, адже кожен носить не гриву, а галицьке сонце. Тільки у Львові дев'ятий трамвай виконує мріїза- коханих, а з Високого Замку ближ­че до неба. Лише у Львові можна відчувати себе завжди юною серед старовинних кам'яниць. І попри свою давність, він - модний і сучасний. Львове, ти не припиняєш розвиватися.

Будь завжди мені затишним і дуже рідним.

Мій душевний Львове, з Днем народження!

Катерина Садова-Кіт, дружина міського голови

Львів для мене - це спільнота людей, які маютьу серці любов до ближнього і подорожуючого, приймають радість і з гідністю переживають біль та смуток. Люди, які цінують глибокі духовні тра­диції, відкриті до нових викликів і зустрічей. Ті, хто здатен плекати Мирі Довіру у своїй душі, ділитися своїми дарами з усіма, хто прагне і потребує цього.

Львів свідчить Віру і Надію у цьому непростому світі. Це нелегко, але задля цього варто бути!

Будь, Львове!

Ігор Васюник, народний депутат України

762-гі уродини - поважний вік для королівського міста Лева. Вік розквіту прагнень до розвитку та вдосконален­ня. Окрім архітектури та туристичного центру, що насправді є Львів? Хто його творить? Завдяки кому місто Лева завжди було, є і буде саме таким, як про нього з великим захватом говорять мешканці інших міст? Саме завдяки львів'янам - людям, які роблять місто таким, яким воно є.

Тому саме львів'ян я би хотів найперше привітати з уродинами міста. Це - наше місто, наш Львів, наше спільне помешкання, наша велика львівська родина. І ми як ніхто інший знаємо, що серце Львова б'ється не лише на площі Ринок чи на Сихові. Воно пульсує, живе і на Левандівці, і на Майорівці, і на Збоїщах і в усіх куточках нашого міста. Зі святом нас, львів'яни! Зі святом, друже Леве!

 

 

НАШІ ПАРТНЕРИ