Кар'єру фотомоделі Глорія Драч розпочала у 3 роки. Зараз дівчинці 9 і за її тендітними плечиками - досвід, безліч перемог та нагород. Але юна модель не загордилася і далі наполегливо працює над собою. Звичайно, у цьому неабияка заслуга батьків, які усіляко допомагають їй. Саме тому Глорія росте розумною та вихованою юною панночкою.

У 2018 році організатори Міжнародного конкурсу дитячої краси та моди “Міні Міс та Міні Містер Лемберг - 2018” вдруге поспіль обрали Глорію “Обличчям конкурсу”. Крім цього, Глорія була у складі журі.

Починалося усе з реклами аквапарку “ПЛЯЖ”. Знайомі Галини Драч, мами Глорії, шукали дівчинку для зйомок і мама погодилася. Фотограф був захоплений чемною і працьовитою маленькою моделлю, котра бездоганно виконувала усі вимоги до фотосету. Як то кажуть, камера полюбила Глорію, а Глорія - її. Пізніше дівчинку запросили знятися для реклами дитячих платтячок і знову Глорія підкорила усіх.

Незважаючи на кількість перемог, дефіле та фотосесій, Глорія залишається звичайною дівчинкою зі своїми вподобаннями, шкільними проблемами та домашніми завданнями. Та коли маленька модель виходить на сцену, забуває про усі негаразди та втому і уже через кілька годин просить батьків: “А давайте поїдемо, ще на якийсь конкурс!” 

У травні 2018 р Глорія взяла участь у ювілейному 15-му міжнародному конкурсі юних моделей Mini Model International Awards -2018 у категорії “супер - професіонали” та отримала найвищу нагороду для моделі, титул – Queen of Fashion, який можна завоювати лише раз на п’ять років, маючи досвід моделі не менше 5 років і перемоги у модельних конкурсах.
Усього цього дівчинка досягла копіткою працею та наполеглевістю. Із Глорією займаються викладачі акторської майстерності та дефіле. Батьки модельки переконані, що це допомагає у жестикуляції і вільній поведінці на сцені.

Глорія - відмінниця. Вчиться у школі з поглибленим вивченням іноземних мов. До школи своїх корон і медалей не бере - тато з мамою вчать бути скромною та стриманою.

          

Галина Драч:
Після фотосесії знайомі порадили звернутися у дитячу модельну агенцію. Я подумала - чому б ні? Глорія має задатки, тож нехай повчиться. Донька успішно закінчила львівську модельну агенцію. Але, на жаль, із дитячим модельним бізнесом в Україні дуже важко. Після закінчення навчання у нас було кілька зйомок і все. Зрозуміла, що ситуацію треба брати у свої руки і почала моніторити соцмережі - де потрібні діти на фотозйомки. Так ми потрапили на кастинг до львівської дизайн-студії “Софі Марія Сєдова” і Глорію відібрали на проби. Ще двоє дітей, яких відібрали для зйомок, не змогли прийти і доні довелося відпрацювати три фотосесії.
Усе пройшло чудово і дизайнерка порадила нам звернутись із портфоліо Глорії в Асоціацію дитячої моди у Києві. Я так і зробила і нас запросили взяти участь у конкурсі дітей-моделей. Це був перший міжнародний конкурс Глорії. Її одразу зарахували до кваліфікації професіоналів, хоч до того донечка не брала участь у конкурсах.  
Минулого року Глорія отримала Гран Прі у міжнародному конкурсі юних моделей “Mini Model International Awards 2017” у категорії “Професіонали”. Відтоді нам надходить дуже багато пропозицій від різних рекламних агенцій.

Наталка Морозова

НАШІ ПАРТНЕРИ