Людмила Батіг - дипломований флорист-декоратор. Випускниця Міжнароднї академії флористики Наталі Агєєвої. Власниця салону квітів ”Blossom City” та Майстерні весільних декорів ”Wedbox”. Засновниця, викладач флористики та декору школи сучасної флористики "Blossom Academy", учасниця українських та міжнародних конкурсів та фестивалів з флористики. Флорист- партнер Львівської міської ради. Досвід - 23 роки. 

 

Багато ідей, безліч картинок у голові та бажання створити неймовірне оформлення свого новорічного свята чи вишукано задекорувати вітрину салону, бутіка або магазину? Якщо у вас виникали схожі відчуття - вітаємо! Сезон підготовки до зимових свят відкрито! Як все це зробити стильно, зі смаком та неймовірним колоритом, вам підкажуть дизайнери-флористи флористичної компанії “Blossom city”.

 

Новорічний настрій створюють деталі

Особливий стиль ваших декорацій можуть доповнити саме оригінальні креативні деталі. Відкидаємо банальність, вмикаємо фантазію, активуємо почуття прекрасного. Особливо доречною буде ця рекомендація для магазинів чи салонів, які планують оформити свою вітрину цікаво - так, щоб вона привертала увагу. Дизайнер-флорист допоможе не тільки із концепцією оформлення, а й з пошуком тих особливих деталей, які допоможуть виділитися на фоні інших святкових оздоблень. Пройти повз вітрину, оформлену креативними флористами  “Blossom city”, буде просто неможливо.

 

Кольорова гама

У рік Жовтої Земляної Свині можна відпустити фантазію у політ і використати кілька цікавих кольорових поєднань для новорічного дизайну інтер’єру. Оранжевий, бежевий, жовтий, зелений чи червоний: думаєте, неможливо все поєднати у крутому оформленні? У “Blossom city” знають секрети неймовірних дизайнів! А якщо ви все ж прихильник стриманого європейського стилю, для вдалої композиції флористи оберуть 2-3 відтінки.     

 

Особлива атмосфера в офісі

До цього пункту варто поставитись із особливою увагою. Місце, де ми проводимо багато часу, заслуговує на затишне оформлення зі смаком. Краще цю місію доручити дизайнерам, щоб декорації були дійсно колоритними та по-домашньому “теплими”. Щоб не розгубитись у потоці ідей, увагу можна зосередити на декількох позиціях. Вони допоможуть і зі стилем визначитись, і  приємну атмосферу створити. Новорічні декорації можна підібрати під стиль компанії - вишукана фактурність, стримана класика чи крафт-стайл. Можна зробити акцент на кольоровій гамі компанії, стилістиці приміщення офісу, відштовхнутися від філософії фірми. Цікава ідея - провести квест-декорацію: підійти до декору ще креативніше, ніж зазвичай, та із десятка декорацій скласти цілісну картину. Тут мають бути задіяні усі міні-експозиції, приховані та явні деталі. І нехай така декорація буде не лише красивою, а ще й дарує емоції.

 

Стилізована корпоративна вечірка

Обрати стиль вечірки є не менш важливим, ніж створити для неї правильні декорації. Доповнити свято, надати йому потрібного колориту та шарму зможе правильно підібраний дизайн інтер’єру. Професійні флористи не упустять жодного важливого моменту - вони стануть незамінними помічниками у виборі новорічних декорацій та необхідних реквізитів. Свято має бути незабутнім, тому кожна деталь - важлива.

0981161513

0677466070

м. Львів,

вул. Гетьмана Мазепи, 26

НАШІ ПАРТНЕРИ