У якому напрямку розвивається сучасна косметологія, чи може домашній догляд конкурувати з уколами краси та чому лише надмалі молекули здатні проникати в глибокі шари шкіри – про все це ми розпитали технологів однієї з найбільш інноваційних косметичних компаній, японського бренду FORLLE’D.

Нобель на варті шкіри

Сучасна косметологія – надскладна галузь на перетині молекулярної біології, фізики та біохімії. Новітні відкриття науки використовуються для створення більш ефективної косметики, яка впливає на глибинні молекулярні процеси, що відбуваються у нашій шкірі. І тут, як завжди, японські вчені - на вістрі прогресу: бренд FORLLE’D – один із флагманів інноваційної косметології, у лабораторіях якого народжується майбутнє. Зокрема, саме вони вперше запатентували і представили світові низькомолекулярну іонізовану гіалуронову кислоту, що здійснила революцію в косметології.

Якою ж має бути справжня сучасна косметика? Світовий тренд – засоби, здатні замість тимчасового ефекту „вмикати” власні відновні механізми у шкірі. Тут стають у нагоді відкриття біофізиків – лише досконально знаючи процеси, що відбуваються у шкірі, ми можемо на них впливати. Якщо раніше єдиним засобом „доставити” корисні речовини до глибин шкіри були ін’єкції, то сьогодні, завдяки інноваціям, ефективність домашніх кремів та сироваток наближається до салонних процедур – головне, правильно обрати засоби.

 

Поділяй та володарюй

Історія косметики майбутнього почалася, коли в 2002 році японський вчений-хімік, один із наймолодших лауреатів Нобелівської премії Коїчі Танака, який на той час працював у лабораторії великої корпорації Shimadzu, розробив технологію, здатну поділяти високомолекулярні сполуки, що складають живу матерію, на маленькі фрагменти, кожен із яких повністю зберігає свою активність. Це означало, що низькомолекулярні сполуки стали набагато ефективнішими. Отже, їх використання дозволяє у рази зменшити концентрацію речовин і така косметика може бути безпечною навіть для людей з надчутливою шкірою.

Застосовувати нову технологію вирішили на речовині під назвою “гіалуронова кислота”  - саме вона складає 80% дермального матриксу шкіри та відповідає за утримання вологи, а від її концентрації залежить природне оновлення клітин шкіри. Донедавна єдиним засобом доставити її до глибоких шарів шкіри були ін’єкції, але ця методика є неприродною для організму, адже порушує цілісність шкірного покриву. Косметологи прагнули винайти безін’єкційну технологію збагачення шкіри гіалуроновою кислотою. Звичайна молекула цієї речовини не була здатна пройти крізь епідерміс. На основі нобелівського відкриття вчені FORLLE’D вирішили цю проблему - створили унікальні молекули гіалуронової кислоти з розміром 5 нанометрів. Це стало проривом у аплікаційній косметології.

 

Електрика та мушлі

Для подальшої роботи над інноваційною косметикою компанія  FORLLE’D залучила професора–біофизіка Макато Хато, який зміг ще більше адаптувати нобелівське відкриття для косметології, - він іонізував молекули гіалуронової кислоти. Зі шкільного курсу фізики знаємо, що кожна молекула має певний електричний заряд. Одні з найбільших ворогів шкіри – вільні радикали, які змінюють цей заряд, буквально розриваючи клітину, що призводить до пошкодження та передчасного старіння, наслідком чого є зморшки, небажана пігментація, запальні елементи. Професор Макато Хато винайшов геніальний та простий засіб точно виявити місце „вибуху” та доставити туди відновлюючі компоненти – він просто іонізував самі молекули корисних речовин. Подібно до клітини, іонізована гіалуронова кислота має заряд, а тому може розпізнавати ділянки шкіри, де вона найбільш потрібна. Звісно, такі „розумні” молекули набагато ефективніші за звичайні.

У результаті, бренд FORLLE’D представив світові першу і єдину іонізовану низькомолекуярну гіалуронову кислоту Hyalogy, здатну безперешкодно потрапляти вглиб шкіри, забезпечувати її інтенсивне зволоження та відновлення на клітинному рівні без ін’єкцій. У 2004 році у продаж надійшла революційна сироватка P-effect, що одразу стала бестселлером.

Усі подальші інновації компанія FORLLE’D, як це зазвичай буває у японців, брала від природи: креми та сироватки збагатив унікальний протеїн курячого яйця – потужний засіб, здатний стимулювати синтез коллагену в шкірі, потім до складу косметики увійшов протеїн мушлі – конхіолін, що має здатність регулювати тиск всередині клітини. А для догляду за надчутливою та подразливою шкірою були створені засоби на основі іонізованих низькомолекулярних церамідів, складних полісахаридів та пребіотиків з цукрового буряка, що відновлють захисні функції шкіри.

 

Домашнє виховання

Весь косметичний світ прагне спрощення, і акцент дедалі більше переноситься саме на домашній догляд – 70% успіху догляду за шкірою полягає у щоденному догляді. Саме для цього технологи FORLLE’D розробили детальні та зрозумілі лінійки засобів для домашнього використання, зберігши при цьому їхню надвисоку ефективність, здатну оптимально доповнити салонні процедури. Ефект від таких технологічних засобів збережеться надовго, адже вони природним шляхом відновлюють структуру шкіри. Отже, косметика майбутнього вже є реальністю!Facebook   Forlle'd.Ukraine

Instagram   forlledua

www.forlled.com

 

Шукайте Forlle'd у найкращих клініках та салонах України

 

НАШІ ПАРТНЕРИ