Людмила Батіг - дипломований флорист-декоратор. Випускниця Міжнароднї академії флористики Наталі Агєєвої. Власниця салону квітів ”Флора-маркет” та Майстерні весільних декорів ”Wedbox”. Засновниця, викладач флористики та декору школи сучасної флористики "Flora Academy", учасниця українських та міжнародних конкурсів та фестивалів з флористики. Флорист- партнер Львівської міської ради. Досвід - 23 роки.

Ви - наречена і ви хочете, щоб ваш букет був найдосконалішим, тішив цілий весільний день і навіть довше? Однак, якщо ви мало знаєте про квіти, виникає багато питань: які квіти мають бути в букеті, якого розміру він повинен бути? Які кольори та форми найкраще пасуватимуть до сукні та як тримати свій букет?

Квітковий експерт Людмила Батіг дасть відповіді на всі ці запитання та поділиться практичними порадами. Пані Людмила - дизайнер-флорист, що знається на розкішних елегантних стильних квіткових композиціях для весіль та особливих заходів.

1.Спочатку - сукня, потім- квіти

На зустріч із вашим флористом для консультації, обов'язково візьміть фото весільної сукні. Дизайн букета повністю залежить від стилю, форми та деталей вбрання.  Думаю, “ключ” до дизайну букета у тому, що він не повинен тонувати вас, приховувати силует чи створювати негармонійну лінію.

2. Форма і розмір

Зважайте на акценти фасону сукні. Наприклад, каскадний букет буде доповнювати напівприталене цільнокрійне або відрізне плаття із не надто пишною спідницею або ж сукню із шлейфом. Але не варто ризикувати, намагаючись поєднати букет "Каскад" із дуже пишними спідницями або завищеною талією. Букет має бути букет значно вужчим, ніж ваша талія.

3.До сезону

У певні пори року, деякі квіти просто недоступні або дуже дорогі. Врахуйте, сезон яких квітів припадає на час весілля.

4. Колір

Вбрання нареченої може бути білим, кольору слонової кості або шампанського, кремовим. Є багато різних відтінків і завдання флориста - рекомендувати тип цвітіння, який гармоніюватиме із кольором сукні. Попросіть у дизайнера клаптик матеріалу - флорист зможе його використати для оздоблення букету.

5. Особистий і особливий

У весільному букеті доречні квіти, які мають які сенс для вас чи нареченого. Якщо ви маєте сімейну реліквію (антикварна брошка, мереживо тощо), попросіть свого флориста додати її до оздоблення букету. Брошки виглядають фантастично, і це чудовий спосіб закінчити ручку.

6. Тримайте правильно

Більшість наречених досить високо підіймає букет і тримає двома руками. Правильно тримати його однією рукою нижче стегна, не притискаючи до сукні. Так добре буде видно силует сукні.

7. Зручний і легкий

Наречена цілий день не розлучатиметься із квітами. Логічно, що букет має бути дуже зручним  та легким. Не обирайте великих або важких конструкцій. Перші незручно носити, другі будуть схиляти або переванажувати один бік.

8. Ідеальні фото

Весільні букети - дуже “фотогенічні”. Попросіть фотографа зробити багато фото у різних ракурсах із різними весільними аксесуарами. Так букет залишиться назавжди з вами.

9. Секрети свіжості

Замовляти букет треба за два тижні до весілля. Тоді флористи встигають привезти свіжі квіти. Обов'язково замовте доставку - ані ви, ані дружки не матимете ні часу їхати за букетом у день весілля. Поцікавтеся заздалегідь, які квіти можна поєднати - не всі “дружать” між собою. Зберегти букет у первісному вигляді допоможуть флористи в салоні квітів - у них для цього є професійні засоби.

10. Збережіть на пам’ять

Ви не мусите кидати свій букет. Варто замінити його “дублером”- запасним простішим букетом.

Приєднуйтесь до ФЛОРА Маркет на Facebook, милуйтеся вишуканими букетами та читайте квіткові підказки
www.facebook.com/floralviv/

 

НАШІ ПАРТНЕРИ