ІнфоГрафіка Рейтинг шкіл Львова за версією 032.ua

 

Львівська спеціалізована середня загальноосвітня школа №2 І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови посіла 3 місце у рейтингу шкіл Львова за результатами ЗНО. Усі одинадцятикласники склали ЗНО, здобули високі бали та вступили до омріяних вишів.

Лідія Савчук,

директорка школи

“12 наших учнів закінчили школу з золотою медаллю і підтвердили рівень знань на ЗНО. Не кожна школа може цим похвалитись. Наші випускники навчаються на державній формі навчання в УКУ, ЛНУ ім. Івана Франка, НУ “Львівська Політехніка” і ми пишаємося цим. Школа входить до ТОП-100 шкіл України. Це, перш за все, - результат наполегливої праці вчителів та учнів, а також правильна організація навчального процесу“

ДОСЯГНЕННЯ:

  • Здобули перемогу в міському освітньому проекті “Навігатор до фінансової свободи” під керівництвом вчителя географії Каньді О.М.
  • Переможці конкурсу “Суперурок” під керівництвом директора школи та за участю вчителя біології
  • Вийшли у Всеукраїнський фінал змагань в проекті “Я можу врятувати життя”.
  • Перемогли в громадському проекті “Учнівська парта як запорука здоров’я дитини”

 

Софія,

учениця 11 класу

Перемогла у конкурсі Flex і мала змогу навчатись у одній із шкіл США, зараз повернулася з Америки. Навчається в 11 класі та готується до ЗНО.

“Я б не сказала, що різниця між українською та американською школою дуже велика, але відмінності є. Там трохи по-іншому організований шкільний день: у кінці уроку виділялось 15 хв на домашнє завдання, щоб було менше роботи вдома. Великою перевагою є те, що в Америці учні мають можливість обирати предмети, які їм подобаються, не обов’язково ходити на всі уроки. В нас хочуть, щоб ми вчили все і одразу.”

 

Галина Панько,

вчитель української мови, автор та експерт ЗНО

“Кожен урок починається з того, що ми розглядаємо питання, які будуть на тестуванні. Дуже приємно, коли наші діти складають під час тестового оцінювання виконують майже всі завдання- навіть ті, за які учні інших шкіл навіть не беруться”

 

Учням подобається навчатись у Львівській спеціалізованій СЗШ №2, адже вона вже сьогодні впроваджує нововведення, до яких інші шкоди лише готуються. До прикладу, якщо учень втомився на уроці, може піти прогулятись у дворик і відпочити від навчання.  

НАШІ ПАРТНЕРИ