Руслана Лижичко - народна артистка України, перша переможниця “Євробачення” від України, володарка престижної нагороди World Music Award та #VisionaryArtist - Solar Future Today-2018. Вона трансформує енергію у музику та шоу – Wild Energy шоу, прагне достукатися до сердець людей та переконати кожного зробити свій вибір на користь чистої енергії. Руслана популяризує відновлювані джерела енергії і закликає людей у всьому світі вступити в нову еру – еру чистої енергії. Саме тому напередодні Форуму з питань відновлюваної енергетики, що відбудеться 5 липня 2018 року у Львові ми поспілкувалися із співачкою, яка є Амбасадором чистої енергії та співорганізаторкою події.

Шоу Руслани в Лісабоні, присвячене відновлюваній енергії, стало найбільшою спеціальною подією в рамках Євробачення-2018. Співачка презентувала свою глобальну ініціативу “100% Renewable Only” та міжнародний проект, присвячений чистій енергії. Вперше на міжнародній арені з головної сцени Європи у прямому ефірі вона заявила “Abilities are here: Go Renewable!”

“Я вирішила стати тією переможницею Євробачення і тим музикантом, хто закличе світ переходити на 100% відновлюваної енергії. Вперше від України зі сцени, до якої була прикута увага всієї Європи і світу, прозвучала ця важлива тема. Кожен із нас може допомогти світу стати чистим. Чиста енергія сонця і вітру належить кожній людині, вона вільна і мирна, вона веде нас у майбутнє без воєн і екологічних катастроф!”

Дім Руслани –  повністю енергоактивний будинок, всі приміщення якого на 100% забезпечуються енергією сонця, вітру та землі. Будинок концептуально задуманий як приклад інноваційної еко-філософії, яка веде від споживання до відновлення еко-ресурсів, додаткової генерації і вироблення енергії та, як результат, – максимальної енергетичної незалежності. Кількість енергії, що виробляється будинком Руслани, набагато перевищує кількість енергії, яку цей дім споживає.

Руслана переконана, що кожна людина, яка робить вибір на користь Renewable Energy, робить свій вклад у реалізацію глобальної місії та береже  планету і мир.

20 квітня цього року Руслана відвідала одну з наймасштабніших у світі міжнародних еко-конференцій – EarthX, що відбулася в Далласі. Там співачка проанонсувала новий етап великого проекту Wild Energy, мета якого – перехід на відновлювані джерела. В ролі Амбасадора Відновлюваної Енергії від України на XI Astana Economic Forum як представнця країни, що потерпає від енергетичної агресії та тиску, оголосила енергію сонця і землі, відновлювану енергію, Енергією Миру –  енергією, що зупинить війни за енергоресурси.

 

“Я виступила за нову енергію – енергію Сонця і Землі, еко-енергію, Renewable Energy
Наша мета – зробити цю енергію популярною серед людей світу. Переконана, що в найближчому майбутньому війни за енергоресурси припиняться. Енергії буде достатньо для всіх. Люди зможуть самі “вирощувати урожай енергії” і збирати його з чистих джерел енергії. Go Renewable! 
Всі зможуть забезпечувати себе енергією самі, продукувати її і заробляти на ній. У майбутньому дуже зміняться технології. І я хочу бути провідником цих новаторських технологій.  Енергія має бути вільною, доступною і майже безкоштовною. Ми маємо прийти до такої форми, яка унеможливить конфлікти і забезпечить чисту екологію, об’єднуватиме людей, а не вноситиме розбрат.”

 

Наприкінці травня у китайському Шанхаї у рамках глобального форуму The 2nd SOLAR FUTURE.TODAY Influencers Forum Asia: “Roadmap to 100" Руслана отримала особливу нагороду –  SFT (Solar Future Today) Influencers Awards 2018 у номінації Visionary Artist за популяризацію ідеї переходу на відновлювані джерела енергії.  Нагороду вручив Ганс-Йозеф Фелль, активний член Всесвітньої ради з відновлюваної енергетики (World Council for Renewable Energy) та президент “Energy Watch Group", який сам минулого року став першим номінантом цієї нагороди.  

 

“Моя ідея – переодягнути Україну і світ у сонячну енергію. Дати людям свободу і доступ до екологічно чистої енергії. Енергія у майбутньому не повинна нічого коштувати. Це невичерпна  енергія, яка дається нам задарма - енергія сонця і землі. І всі мої нові пісні, альбом, шоу мають запалити сонце в кожному серці. Renewable Energy – це енергія миру. Вона зупинить війни за енергоресурси”.

 

На церемонії нагородження Intersolar Awards 20 червня у виставковому центрі Messe München  (Мюнхен, Німеччина) Руслана зробила заяву про глобальну ініціативу - Енергетичну стратегію Світу “100% Renewable Energy”, яка є місією і стратегічним планом для світу. Задля цієї місії, Руслана об’єдналася із родоначальником та архітектором законодавства та запровадження втілення відновлюваних джерел енергії Хансом-Йозефом Фелем.

“Ці можливості  дозволяють запропонувати план енергетичної стратегії для України, яка постраждала від Чорнобиля та потерпає від Енергетичної війни Путіна, будучи залежною від російського газу. Розуміючи все це, після усіх подій в Україні протягом останніх 15 років, я не змогла не підняти цей прапор Renewable Energy - прапор Енергії Миру, Чистої Землі, Чистої Води, Чистого Повітря, Чистого життя. Це єдине, що дасть нам найбільшу невичерпну енергію і забезпечить життя без війни. 
Це виклик атомній енергії. Для України - це шанс бути енергетично незалежною країною. І на це може вплинути кожен із нас”.

 

Немає значення, хто ми і звідки.

Немає значення, у якій сфері працює кожен із нас.  

Головне, що ми об’єднуємося задля просування єдиної енергетичної стратегії “100% Renewable Energy Only”.

 

Яна Ковальчук

НАШІ ПАРТНЕРИ