ROYAL BEAUTY CLUB  святкує перший день народження 

Зоряно, як прийшла ідея відкрити салон краси? І чому саме цей бізнес обрали? 

Ця мрія у мене була доволі давно - ще в дитинстві, коли ходила із мамою у салони краси. Стимулом до здійснення задуму став мій чоловік, який підтримав ідею.

Чоловік допомагає порадами щодо бізнесу? 

Ми обоє живемо цим бізнесом. Йому, як і мені, ця сфера - близька, а справа - до вподоби. 

Хто Ви за освітою? 

Юрист. Працювала у сфері нотаріату майже 8 років. Юриспруденція мені подобається, але я все ж - творча людина, і люблю те, що зараз роблю.

Що можете порадити людині, яка теж мріє відкрити б'юті-студію? 

Головне - мати велике бажання, сталеві нерви та не опускати рук!Цей рік для нас був неймовірним роком змін, розвитку, натхнення. Звісно, легко не було: кожен позитивний досвід супроводжувався проблемами і перешкодами. Часом здавалося, що ми справимося ради, але ми змогли. Ми черпали із кожного моменту все, що тільки могли!

Тому Royal Beauty Club цінує не лише приємні миті та успіх. Ми дуже вдячні за можливість зростати, навчатися, припускатися помилок і їх виправляти. Це все зробило нашу команду сильнішою, мудрішою, згуртованішою.

Колектив – "душа салону"! Взаємна допомога, повага і чуйність – ті принципи, якими керуються усі наші працівники. Ми не просто колектив, ми – сім’я. І, як заведено в родинах, де є “діти”, там є і “батьки”, які завжди дадуть правильну пораду, зрозуміють і допоможуть. У

нас “батьки” – це керівництво, за що ми вдячні Зоряні Миколаївні. 

За цей рік ми зрозуміли, що не зупинимось на досягнутому і будемо рухатись уперто вперед до нових звершень та працювати заради щирих посмішок задоволених клієнтів.

 

Далі – тільки найкраще..

 

НАШІ ПАРТНЕРИ