Коли весна перетікає у літо, сонечко починає припікати і на вихідні хочеться чкурнути за місто, де розлогі крони дерев та зелена трава і так солодко читається під спів пташок. Цього разу РІА-Львів приготував для вас невеличкий сюрприз – усі три книги є новинками, які вийшли друком у видавництві “Клуб сімейного дозвілля” і у травні потраплять на полиці книгарень.  

СЛІДКУЙТЕ ЗА НОВИНАМИ НА САЙТІ rialviv.com ТА У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ – ВАС ЧЕКАЄ РОЗІГРАШ АНОНСОВАНИХ КНИГ.  БУДЬ ПЕРШИМ, ХТО ЇХ ПРОЧИТАЄ

Цієї весни “Клуб сімейного дозвілля” приготував подарунок для поціновувачів таланту Дена Брауна – нову книгу майстра інтриг “Джерело”. Роман уже став світовою сенсацією та міжнародним бестселером за версією The New York Times, а критики вважають його одним з найяскравіших романів автора.

Колишній учень Роберта Ленґдона, мільярдер та винахідник Кірш здійснює неймовірне - відкриває таємницю походження світу, яка здатна похитнути споконвічні постулати усіх релігій. Як усе зароджувалося, Кірш готовий розповісти на лекції в музеї Ґуґґенгайма. Але винахідник не встигає зробити це – його вбивають.
Залишилися лише матеріали лекції, захищені 47-значним паролем.Роман авторки С. Дж. Тюдор “Крейдяна Людина” уже підкорив десятки країн, а британську письменницю порівнюють із Стівеном Кінгом.

Колись вони були дітьми і використовували для спілкування кодовані послання кольоровою крейдою. П’ятеро друзів — Едді Мюнстер, Гладкий Ґев, Металевий Міккі, Гоппо і Нікі — давно виросли. Сорокарічний Ед пам’ятає, що двадцять років тому разом із вчителем урятував Елізу і далі - її обезголовлений труп, який знайшли у лісі. Через багато років Ед Адамс зустрічає Міккі, який ніби знайшов убивцю Елізи. Наступного дня його знайшли мертвим із намальованим крейдяним чоловічком у кишені. На згадку про минуле в кожного з них лишилася не тільки крейда під нігтями, але й кров. Чия вона?


Головній героїні книги Пау Рейзін “Щастя для кожного” Джен дуже пощастило. Її хлопець - турботливий та чуйний, завжди підтримує кохану та вміє розрадити щирим словом. Про такого мріє чи не кожна жінка. Проте в Ейдана є цікава особливість: він – машина, прототип чоловіка. Ейдан розуміє, що Джен заслуговує на справжнє кохання – чоловіка з плоті та крові. Порушуючи усі протоколи, електронний романтик вирішує знайти Джен пару. В мережі він знайомиться із чарівною Ешлін - електронною версією жінки, у якої є друг Том. Машини вирішують звести людей. Але щось заважає їм. Чи вдасться прототипам з’єднати серця людей? Чи можуть машини кохати? Про це ви дізнаєтесь, прочитавши до кінця романтичну історію про цифрове століття.

Наталя Морозова

НАШІ ПАРТНЕРИ