У модельному бізнесі Ви з 17 років. Як ви потрапили туди?Ще коли була зовсім маленькою, захоплювалась усім, що пов'язане з модою. Збирала і перечитувала журнали, переглядала телевізійні програми. Коли пішла в школу, дуже подобалося виступати на різних святах - "Букварик" чи "День матері", а ще більше подобалося позувати, коли фотограф знимкував увесь клас разом і казав - усміхніться!!! Коли я підросла, а у Львові з'явились Фешн віки. Ми з подругами не пропускали жодного тижня моди . От саме на одному із фешн віків я і познайомилась з директором модельного агентства "Bravo models ". Пізніше пішла вчитись у їхню школу. А після закінченню навчання підписала контракт з китайський модельним агентством. Це , що дало мені можливість працювати з таким всесвітньо відомим дизайнером як Marc Jacobs, який на той час був креативним директором будинку моди Louis Vuitton. 

Чи багато конкурсів краси за цей час було? Який був найважчим і чому? 

Насправді, за моїми плечима не так багато конкурсів. Але цього року я знайшла час спробувати свої сили не лише на подіумі, а й на конкурсній сцені. Мені цей досвід видався цікавим. На початку осені я взяла участь в Міс-Україна 2017, де представляла Львів. За два тижні до самого конкурсу всіх учасниць зібрали на базі за Києвом. Це було круто! Графік був неймовірно насичений і розписаний ледь не по хвилинах. Щоранку ми робили зарядку, далі снідонок і починалося .... нас навчали етикету, гарних манер, знімалися у фотосесіях. Майже кожного дня у нас були зустрічі із відомими людьми, такими як Андре Тан та Влада Литовченко. У підсумку я увійшла до півфіналу - це десятка найкращих. На жаль, далі пробитись не змогла та я не сумую. Бо це був неоціненний досвід! 

Нещодавно Ви брали участь і перемогли у дуже престижному конкурсі «Міс фешн ТВ». Як довго ви до нього йшли?

Тут я справді маю чим пишатися, бо я перша українка, яка одягла корону "Міс Фешн ТВ!" Насправді, для мене це була величезна несподіванка. Усі конкурсантки були прекрасні. Я навіть не можу передати емоцій, які відчувала у той момент! Сказати, що мені перехопило дух, це нічого не сказати...! Я перемогла і я щаслива! А готувалася до цього конкурсу дуже серйозно. Кілька місяців морила себе дієтою і не вилазила зі спортзалу... жартую! Насправді мені дуже пощастило, бо що таке дієта я не знаю. Я можу прокинутися вночі і піти їсти. На щастя, я не обмежую себе у їжі: морозивом, тістечками ласую до схочу. Таку струнку статуру успадкували, мабуть, від мами, вона у мене красуня і справжній приклад жіночності.

 

Чим відрізняється цей конкурс від звичайних конкурсів краси − Міс світу, наприклад?

Насамперед miss fashion TV - це модельний конкурс для професійних моделей, який щорічно організовує найвідоміший фешн телеканал світу fashion tv. На цьому конкурсі оцінюють, як професійні дані дівчини, такі і зовнішність, у тому числі і фізичну форму. Також дивились на рівень англійської мови та на організаторські дані. А Міс-світу, це перш за все конкурс краси. Адже там головним є зовнішність конкурсантки, а також її благодійні проекти.

«Міс фешн ТВ» − 50 учасниць з різних країн світу. Важко було? Адже на таких конкурсах дружби не існує. Чи це стереотип?

Розумієте, конкурси краси - це не Олімпійські ігри. Тут не завжди перемагає кращий, тобто, сильніший. І попри всі стандарти 90-60-90, краса - це суб'єктивний фактор. Ти можеш бути довгоногою красунею з розкішним волоссям та білосніжною усмішкою. Однак, фортуна в конкурсний вечір усміхнутися може зовсім не тобі. Тому я до поразок намагаюся ставитись спокійно. Повторю ще раз - це досвід, а досвід ніколи зайвим не буває. А щодо дружби, то вона існує! На двох конкурсах на яких я була, я знайшла двох чудових подруг. Це прекрасні дівчата. І хоч вони не з України, я одразу знайшла з ними спільну мову. Скажу, що коли ти далеко від дому, де поряд немає ні однієї рідної людини, то знайти якусь споріднену душу, коли навколо всі чужі - це важливо.

А ви дружня до своїх конкуренток?

Якщо ви маєте на увазі заздрість, то скажу чесно, я її жодного разу не відчувала. Так, є дівчата, у яких кращі природні дані, аніж у мене. Але коли я бачу красиву учасницю на конкурсі, то радше відчуваю стимул працювати над собою ще більше, ніж просто злитися на когось. Як я вже казала, на двох конкурсах знайшла двох подруг. Ми дуже багато часу проводили разом. Коли подруга у мене питала якоїсь поради, я розуміла, що вона насправді ще й моя суперниця, але совість не дозволяла мені відповісти на її питання нещиро. Якщо їй щось було не до лиця, я відверто, але обережно, щоб її не образити, про це говорила. І вірю, що це було взаємно.

Як взагалі сприймають Україну у світі? Чи цікавляться ситуацією, яка зараз у нас в країні?

Я багато подорожую, тому можу з впевненістю сказати, що про нашу країну знають. От тільки, на жаль, популярнішою Україна стала після подій на Сході. Багато людей у світі нас підтримує і бажає миру!

Як ви вважаєте, конкурси краси - це політика?

Мені здається, без політики зараз нікуди. На мою думку, навіть релігія має елементи політики. Тому, звісно, і на конкурсах краси, без цього ніяк.

Багато дівчат думають, що модельний бізнес і конкурси краси, зокрема, це виснажливі дієти і години спортзалу. Це справді так?

Як на мене, то перетворювати своє життя у муку заради глянцю не можна. На мою думку, бути моделями мають ті дівчата, яким це дано. Ну, уявіть собі ви місяцями не їсте солодкого і вже приросли до велотренажера, ну, це ж просто жах якийсь. Часто можемо бачити по телебаченню дівчат, які видовжують собі ноги, руки, аби отримати необхідний зріст і нарешті почати займатися модельною кар'єрою. Чи є у цьому зміст? Життя настільки прекрасне і багатогранне і у ньому багато галузей, де можна себе реалізувати.

Що особисто для вас є поняттям краси?

Звичайно, струнка фігура, відповідний зріст, красиві об'єми тіла - це все прекрасно. Ловити на собі погляди чоловіків для будь-якої дівчини є мовчазним компліментом! Та якою б дівчина не була красивою, все це може затьмарити внутрішній світ. Тому, як на мене, фраза - справжня краса у середині вас - це не просто слова - це істина. Адже, душевна доброта, сяючі очі та гармонійність дівчини - приваблюють куди більше, ніж лише оболонка.

Ви захоплюєтеся азіатська кухнею, а щось готуєте самостійно?

Великий період часу я провела в Азії, і там просто закохалася у їхню кухню. Качка по-пекінськи, це справді пальчики оближеш! От тільки їхні кухарі, скільки я не просила, не діляться рецептом. Мені й досі дуже цікаво, як саме вони її готують аби вона була такою соковитою. Тільки в Пекіні вона така смачна! Відрізняються і їхні суші. У нас в Україні - це не суші, це щось схоже на це. Як правильно їх готувати і як подавати, всього цього я навчилась. Також у мене чудово вдається індійський талі, в'єтнамський суп Фо, суп Том Ям , рис в ананасі по-тайськи і багато інших страв в кисло-солодкому соусі. Тому приходьте в гості на частування! Повірте, не пошкодуєте!

Любов до подорожей виникла через вимушені часті переїзди пов'язані з роботою?

Здебільшого так. І це ще одна причина любити свою професію. Бачити світ, відчувати себе в кожній країні по-різному, пропускати його красу крізь себе - це неймовірно. Щодня знайомитись з новими людьми, переймати досвід і ділитися своїм. Розповідати про свою країну, зокрема, про місто Львів. Нести свою культуру в світ - це дуже круто!

Багато країн відвідали? Де бували?

Я побувала у багатьох країнах світу. Але найяскравішими спогадами у моїй пам'яті залишилися міста Пекін і Гуанчжоу , ОАЕ і колоритна Індія, і звісно що Європа: Італія, Іспанія, Франція, Німеччина, Швейцарія.

Які у вас мрії, плани на майбутнє?

Звісно, що в мене є мрії і чимало великих планів на майбутнє. До свої головної цілі я завзято іду вже не перший рік. І хоч я не забобонна та все ж відкривати карти не буду. Нехай краще все бажане здійснится. І як тільки це станеться, я сподіваюся розповім про це в черговому інтерв'ю вашому журналу. - Ваше серце вже хтось підкорив чи воно ще вільне? Люблю і я любима. Стан закоханості - це найкраще, що може бути для дівчини.

 

розмовляла Наталка Войтович

НАШІ ПАРТНЕРИ