Нещодавно вчені довели, що регулярне щоденне читання продовжує життя. Читати книжки – корисно, а читати корисні книжки – вдвічі поживніше для мозку. Цього місяця Клуб сімейного дозвілля пропонує “посмакувати” трьома новими книгами – філософсько-психологічним твором Лорана Гунеля, пригодницькою історією Андрія Новіка та біографічною розповіддю Пауло Коельйо.

 

День, що навчив мене жити

Лоран Гунель

Важко повірити, що письменник і спеціаліст з розвитку особистості, колись працював звичайним бухгалтером. Нудна робота змусила замислитись про саморозвиток – вивчення психології, філософії та соціології. Свою першу книгу “Людина, яка хотіла бути щасливою” Лоран Гунель написав у 2006 році. Роман опублікували через 2 роки і він став міжнародним бестселером. Усі, хто читав книги Гунеля, стверджують, що вони змушують розмірковувати над сенсом життя і дивитися на світ іншими очима.

Книга “День, що навчив мене жити” спонукає замислитись: а якщо сьогодні - останній день на землі? Ми весь час щось відкладаємо на завтра, сподіваємось на потім. А якщо його не буде? Страшно? Важко у таке повірити? І що із цим робити?

 

Останній спадок

Андрій Новік

Книга сучасного письменника Андрія Новіка занурить у світ пригод, таємниць і несподіванок. Студент Максим Підгірський отримав від діда дивний спадок - дерев’яний куб. Що з ним робити та для чого він, хлопець не знав. Таємничий куб Максим віддав своєму викладачеві старослов’янської міфології Далібору Кравцю і… зникнув назавжди.
Далібор знайшов всередині куба зашифроване послання глаголицею і наразив себе на смертельну небезпеку - на нього відкрито полювання, адже ключ до загадки містичного спадку у його руках. Чи справді доведеться принести жертву, аби вберегти правду? Чи дійсно людина - порожня субстанція, яка підлаштувалася під вимоги суспільства? Особистість, інфікована залежністю? На це відповість “Останній спадок”.

 

Хіпі

Пауло Коельйо

 

 

Ця історія створена на основі власного багатого життєвого досвіду Пауло Коельйо. Письменник, автор багатьох бестселерів мало у кого асоціюється з хіпі. Але, зрештою, що ми знаємо про них? Їх називали “дітьми квітів”. Вони були вільними та незалежними, іноді дивними. Хіпі зачаровують і ваблять. Звичайний бразильський хлопець, що мріяв стати письменником, одного дня вирішив спробувати “вільного життя”. Чарівна мандрівка автостопом - Перу, Чилі, Аргентина. Щодня  цікаві зустрічі, нові знайомства. Але серце хлопця підкорила Карла. Дівчина-хіпі перевернула його світ. Їй так важко відмовити. Подорож Європою та Центральною Азією до загадкового Непалу. Пошук себе та шляху одне до одного. Що буде завтра? Не живи завтрашним днем - живи сьогодні...

Наталя Морозова

НАШІ ПАРТНЕРИ