Свята - той час, коли трошки більше вихідних і можна на довше сховатися за палітуркою книги від морозу та заметілей. Цього січня ми обрали три дуже різні книги, які вийшли друком у видавництві “Клуб Сімейного Дозвілля”: дещо для душі, щось для фантазії і краплинка знань. Читайте з задоволенням і не забувайте ділитися теплом і книжками з рідними.

 

Джуліан Барнс
Історія світу в 10 1/2 розділах

Десять оповідань-розділів, різних за стилем і проблематикою, тональністю й ефектом. Десь у найглибших пластах тексту -міф про Потоп. Тут стільки всього! І захоплення океанського лайнера терористами, і оповідь жінки, яка болісно переживає Чорнобильську катастрофу, і корабельна аварія. Є кардинально різні історії про дві подорожі на Арарат – місце, де мав би бути Ковчег (той самий, про який у першій історії розказує жук). Тут і невеличка історія про чоловіка, який двічі рятується з “Титаніка”, і ще одна – про корабель з євреями-біженцями, які замість нацистської Німеччини ув'язнені в океані. Барнс у ролі деміурга пропонує власну історію світу і право визначати його сенс.

 

Маркетинг на 100%. Ремікс

Хочете дізнатися більше про теорію маркетингу? Брендинг? Популярні стратегії та основи управління? Не шукайте відповідей у цій книжці. У ній навіть немає типового визначення маркетингу. Що є? Усе! Тут є лайфхаки як зробити маркетинг кращим, як стати найуспішнішим менеджером із маркетингу на 100 %. Оригінальний практичний підхід і жодної теорії, математичних формул та розлогих міркувань. Тільки маркетинг у дії, не відірваний від життя.

Ігор Манн, маркетолог із двадцятирічним стажем, ділиться своїм досвідом, фішками та порадами, які колись допомогли йому розкрити власний потенціал та опанувати мистецтво маркетингу на найвищому рівні. Феномен помилок та їхній вплив на успіх проекту, брейншторм за 10 хвилин, “внутрішній маркетинг” та “самомаркетинг”, сила дрібниць, чому важливо мати візитівку і як влаштуватися на  роботу маркетологом без досвіду - все тут.

 

Софі Кінселла

Шопоголік на Манхеттені

Ребекка Блумвуд так і не позбулася залежності від покупок і тепер спустошує нью-йоркські магазини. Шовкові шалики, чарівні сукні, сотні пар елегантного взуття, вишукані пальта й шубки – як же можна пройти повз цей райський сад? Пальці самі тягнуться по кредитку, а в руках уже пакети з обновками. Та цього разу через згубну залежність Ребекка не просто втрачає величезні гроші  – вона руйнує особисте життя, кар’єру і навіть зазнає публічної ганьби. Дівчина розуміє, що жодна брендова кофтинка не варта цього. Час оголошувати магазинам війну!

НАШІ ПАРТНЕРИ