Pizza Letta – це новий вибух у галузі громадського харчування, адже наш основний принцип роботи – робити усе ідеально. Ми розуміємо наскільки важливо для кожної людини споживати смачну та якісну їжу, і тому наша команда втілює в життя те, чого хочете саме Ви – добросовісно, швидко, смачно!
Кухарі Pizza Letta – ретельно ставляться до чистоти усього, що оточує процес приготування піци. У нас завжди стерильні руки, кухонна поверхня, столи, інвентар, продукти.

  • ЩО СТОСУЄТЬСЯ ЯКОСТІ

    Тісто замішується на основі артезіанської води щоранку, у тістомісах виготовлених згідно з вимогами стандарту СТБ ІСО 9001:2001 та які сертифікуються в Україні. Саме тому наша піца завжди знаходиться на найвищому рівні. Щодо інгредієнтів, то ми обираємо тільки якісні українські та європейські продукти, не заощаджуючи на них. Нам важливо, щоб наш клієнт був задоволений абсолютно усім, починаючи від того моменту, коли він вперше завітає на наш сайт і до того, як з'їсть останній шматочок піци!

  • ЗАВЖДИ ШВИДКО ПРАЦЮВАТИ

    Кожен процес оптимізований для того, щоб Ваше замовлення було готове за мінімальний проміжок часу – до 12 хвилин. Доставка піци у Львові здійснюється за допомогою швидкісних скутерів та велосипедів, що завжди оминають затори на дорогах. Це дозволяє якнайшвидше насолодитись нашими творіннями.

  • ПРОЗОРІСТЬ І ЧЕСНІСТЬ

    Ми облаштували заклади Pizza Letta камерами спостереження, що дозволяє кожному клієнту в онлайн-режимі спостерігати як виготовляється його піца, коли буде готове та де знаходиться замовлення у даний час. Таким чином Ви зможете нам більше довіряти, а ми у свою чергу – ніколи не дозволяти собі зробити гірше, ніж робили вчора!

НАШІ ПАРТНЕРИ