Минулого року на гастрономічній карті Львова з'явився локальний бар "Перша у Львові Наливкарня". Рай для тих, хто любить наливки, адже їх в меню закладу 30 видів. Найрізноманітніші за смаком та міцністю: легкі, міцні, солодкі, гіркі, з кислинкою. Наливки подаються у найрізноманітніших поєднаннях, форматах: у вигляді дегустаційних сетів, на шахових дошках.  

РІА довідка:
Наливкарня входить до мережі "Наливки зі Львова" та Львівського холдингу "Акурат". Заклад відкрився у вересні 2017 року. Наливкарня розташована у пізньоренесансній Фрідмановській кам’яниці 1631 року на вул. Староєврейській, 34. На її стіні збереглася кругла кам’яна таблиця із рельєфним гербом Львова, знаком емфітевзису. На першому поверсі збереглися півкруглі ренесансні обрамлення вікон та порталу. Мистецтвознавці вважають, що вони належать авторству відомого італійського архітектора Амвросія Прихильного.

Почнемо з того, що локація Наливкарні, як це часто буває у старих містах, незвичайна. Заклад розташований на вул. Староєврейській у будинку без номера. Точніше він є - номер 37, але з іншого боку, на іншій вулиці - Братів Рогатинців. Але якщо ви вже знайшли Першу у Львові Наливкарню, то ви не пошкодуєте, вона вас обов'язково вразить.

У першому залі з високими столами та стільцями довгу скляну люстру, світло якої грає різними кольорами, утворюють 399 пусті пляшки. Ця світлова інсталяція створює неймовірну загадкову атмосферу.

Другий зал - для великих і не дуже компаній: тут м'які диванчики, барна стійка та великий телевізор для перегляду футбольних матчів. До речі, вболівати за улюблену футбольну команду найкраще під сет наливок, хоча добре пиво у Наливкарні теж є. Атмосферу залу створює збережена унікальна стеля з ліпниною.  

Влітку працює тераса, яка складаються з дерев'яного бамбетля, доповненого столиками, стільцями та яскравими червоними парасольками, що сховають від палючого сонця.  

Наливкарня спеціалізується виключно на Наливках зі Львова, відтак якість і відмінний смак гарантовано. А от які саме наливки, лікери куштувати - обирати вам! Рекомендуємо зіграти в алкогольні шахи (24 порції по 20 мл). Головна умова цієї гри - на початку партії випити два ряди.

Хочете відчути себе справжнім міксологом - замовляйте дошку "Міксуй смаки". Для тих, хто не ризикує експериментувати, бармени Наливкарні запропонують скуштувати один із класичних або авторських коктейлів на основі наливок.

До наливок і лікерів у меню Наливкарні пропонується різноманіття закусок в оригінальній подачі: холодні, гарячі, м'ясні, рибні, овочеві та фруктові.

Тож до зустрічі в Першій у Львові Наливкарні!

 

м. Львів, вул. Бр. Рогатинців, 37 (вхід із вул. Староєврейської)
+38 068 248 3550

пн-чт з 15:00, пт-нд з 13:00 до останнього клієнта
www.facebook.com/nalyvkarnya

НАШІ ПАРТНЕРИ