На здоров’я офісних працівників впливають безліч шкідливих факторів, тому користь кімнатних рослин в офісі очевидна.

Насичення киснем
У кабінеті, де сидять десятки людей, багато вуглекислого газу. Це називається “задуха”. Рослини виділяють кисень. Тому в кімнатах, де багато рослин, повітря свіже.

Дезінфекція повітря
У місцях скупчення людей у повітрі спостерігається підвищена концентрація бактерій і мікробів. Бактерицидними властивостями володіють хвойні рослини — ялівець, розмарин. Так само з цим завданням справляються хлорофітум, кімнатні цитрусові та лавр.

Користь для здоров’я очей
Робота за комп’ютером створює велике навантаження на зір. “На зеленому очі відпочивають”, - говорить народна мудрість. Тому сусідство рослин із моніторами дуже корисне.

Підтримання вологості
Кондиціонери та центральне опалення пересушують повітря, а рослини здатні його зволожити.

Захист від шкідливих речовин
Із вулиці через вікна проникають солі важких металів, токсини, вихлопи автомобілів. Ці речовини нейтралізують аспарагус, диффенбахія, плющі і філодендрон.

Антистесс
Багато рослини володіють приємним запахом і заспокійливою дією.Стреси на роботі неминучі, тому корисно мати на підвіконні м’яту в горщику, материнку, базилік або мелісу. Ці ж рослини покращують мозкову діяльність людини.

Фільтрація від тютюну
У місцях для паління можна помістити пеларгонію, аспидистр або клівію. Рослину час від часу слід виносити на свіже повітря, щоб вона відновило сили.

Рівень шуму

В офісах-”сотах”, де робочі місця відокремлені умовними перегородками, рослини знижують рівень шуму.

 

Які рослини обрати для офісу та як за ними доглядати?

  • Примхливі троянди, орхідеї або глоксинії - не найкращий вибір.Їм потрібно багато уваги та турботи. Офісні будні можуть буквально вбити квітку.  
  • Не варто заводити кактуси - необхідну для них холодну зимівлю забезпечити в робочих умовах дуже важко. До речі, їх властивість поглинати шкідливе випромінювання комп’ютерів - міф.
  • Важливо знати умови освітлення і кількість води, необхідної  рослинам. Що яскравіше в офісі, тим краще для рослин. Деякі рослини не потребують денного світла (філодендрон, драцена, фікус, фінікова пальма), іншим (папороть, шеффлера і заміокулькас) шкодить його брак.
  • Важливо вирощувати рослини не в грунті, а в рослинному субстраті - тоді їх не треба часто поливати. Крім того, рослини в субстратах не схильні до хвороб та паразитів.  

 

Рослини в офісі — частина природи в нашому високо урбанізованому світі. Компанія ФЛОРА Маркет допоможе вам створити простір, у якому працівники  почуватимуться комфортно. Грунтуючись на принципах фітодизайну, “зелений декор” від ФЛОРА Маркет легко трансформується. Це просте рішенням для бізнесу, який хоче поліпшити своє внутрішнє середовище за допомогою Nature Décor.

ФЛОРА Маркет  рада запропонувати пропонує послуги з догляду за кімнатними рослинами в офісах, магазинах, торгових комплексах. Фахівці -флористи виконують як постійне, так і разове обслуговування рослин (чищення, пересадка, лікування).
Абонемент на послуги компанії обходиться набагато дешевше, ніж оплата праці окремого працівника для обслуговування.

 

НАШІ ПАРТНЕРИ