Людмила Батіг - дипломований флорист-декоратор. Випускниця Міжнароднї академії флористики Наталі Агєєвої. Власниця салону квітів ”Blossom City” та Майстерні весільних декорів ”Wedbox”. Засновниця, викладач флористики та декору школи сучасної флористики "Blossom Academy", учасниця українських та міжнародних конкурсів та фестивалів з флористики. Флорист- партнер Львівської міської ради. Досвід - 23 роки.

Символом наступних 365 днів, за Східною традицією, буде Жовта Земляна Свиня. Тварина досить миролюбна, але щоб заручитися підтримкою символа року, в святкових декорах варто врахувати її вподобання. Свиня звикла жити в селі, де інтер'єр хоч і скромний, але дуже затишний, тож в оздобленні краще надати перевагу мінімалізму та простоті (скандинавські та еко-мотиви, класика).

Щоб догодити “покровительці”, кольорова гама ялинкових прикрас має бути відповідна - обирайте жовтий, оранжевий, золотий. Бежевий, червоний та зелений теж сподобаються Земляній Свині. До речі, на ялинку чи чи коло неї можна “підсунути” симпатичну декоративну свинку. Наприклад, золотиста скарбничка-порося, наповнена жовтими монетками, буде талісманом достатку.Ялинка в європейському стилі
Консервативні європейці не дуже люблять строкатість - обмежують себе у виборі приклас двома-трьома відтінками однієї гами, які вдало поєднуються між собою, а часом дотримуються одного кольору, при цьому частина кульок глянцева, а частина - матова. Традиційними для ялинки “старого світу” є золоті або сріблясті тони, що символізують матеріальне благополуччя, також популярними є червоний, синій, білий і зелений. У Європі популярні традиційні форми іграшок - кулі, дзвіночки, чобітки, банти і бурульки, класичні кулі. Прикрашають ялинку і квітами - пуансетією, як квітне саму в холодну року.

Ялинка в еко-стилі
Еко-напрям стрімко набирає популярності в дизайні. Ялинка в стилі еко виглядає просто і водночас вишукано - те, що сподобається покровительці 2019 року. Всі матеріали для прикрас повинні бути екологічними - натуральними. Пластикові кулі, яскрава мішура і світлодіодні гірлянди тут зовсім недоречні. За елементами декору краще йти не в магазин, а, наприклад, у ліс. Прикрасити еко-ялинку можна сосновими або ялиновими шишками, підсушеними шматочками цитрусових, гронами червоної горобини, черепашками, привезеними з відпустки, фруктами (яблуками, мандаринами), цукерками та печивом, жолудями і горіхами - цьому Жовта Земляна Свиня особливо буде рада. Для еко-ялинки можна зробити унікальні прикраси власноруч.

 

Ялинка у скандинавському стилі
Поціновувачам мінімалізму сподобається тренд, який прийшов до нас із країн, де панують справжні суворі зими. Скандинавскому дизайну притаманні лаконічність і мінімалізм. Обирайте для прикрас нейтральні відтінки (світло-сірий, молочний, бежевий, білий). Трохи освіжити стриманий декор дозволяється контрастними кольорами: червоним, зеленим, синім і фіолетовим, але вони повинні бути спокійними, не надто яскравими. В декораціях важливо стежити за чіткістю форм: гармонійно будуть виглядати скандинавська зірка, лапландський олень, пташки і, звичайно, кулі. Можна взагалі обійтися без іграшок - обмотати ялинку гірляндою з лампочками золотисто-жовтого кольору. Підлога під ялинкою має бути відкритою - тож ніяких гір подарунків. Максимум - біле хутро, яке імітує безкрайні снігові простори Скандинавії.  Головною “фішкою” скандинавського стилю є те, що ялинку не купують і не рубають, а виготовляють своїми руками з дощок або гілок. 

Ялинкові корисності

  • Головне в оформленні - це єдність стилю. Якщо ви обрали класику - беріть кулі однакового розміру, для екостилю використайте шишки і жолуді. Ялинкова декорація повинна гармоніювати з загальним стилем новорічного оздоблення та з інтер'єром дому.
  • Неприхована підставка виглядає неестетично. Задрапіруйте її тканиною білого кольору, яка імітує сніг, або блискучою мішурою.
  • Якщо складно визначитися зі стилем оформлення, почніть з вибору кольорової гами. Врахуйте побажання всієї робини та зважте на колір стін кімнати, де стоятиме ялинка.
  • Оригінально виглядають засніжені ялинки. Справжній сніг, звичайно ж, розтане, а от штучний цілком протримається до закінчення новорічних канікул.
  • Не слід занадто категорично ставитися до правил, які диктує певний стиль. У кожної ялинки повинна бути своя родзинка -те, що характеризує вас і вашу родину. Проявіть фантазію і творчі здібності - спробуйте хоба б кілька іграшок ви зробити власноруч.
  • Прикрашайте ялинку в гарному настрої - тоді вона тішитиме цілі свята.

 

 0981161513

0677466070

м. Львів,

вул. Гетьмана Мазепи, 26НАШІ ПАРТНЕРИ