NAIL STUDIO LAim - ідеальний нейл-простір для клієнтів та майстрів.

 

- компроміс між ціною і якістю послуг манікюру

Майстри студії поділені на 3 категорії. Такий розподіл дає можливість майстру на кожному етапі розвитку отримати відповідну клієнтську базу, а клієнту - обрати комфортний для себе варіант обслуговування, де ціна послуги відповідає кваліфікації майстра.

- безпека клієнтів та майстрів

У NAIL STUDIO LAim є все необхідне сучасне обладнання для стерилізації  та зберігання інструменту. Кожен інструмент дістають із стерильного пакету безпосередньо перед початком процедури у присутності клієнта. Всі столи обладнанні витяжками, що виключають потрапляння пилу у дихальні шляхи. Майстри працюють у змінному одязі та взутті, одноразових масках та рукавицях, використовують максимум одноразової продукції (включно з пилочками) для процедури манікюру.  

- сучасні технології та постійне вдосконалення

Майстри NAIL STUDIO LAim спеціалізуються на апаратному манікюрі та педикюрі без використання ріжучого інструменту.  Вони- призери чемпіонатів у цих номінаціях.

 

- якість

Сертифікацію продукції,  ретельно перевіряють. Щоб уникнути підробок та гарантувати якість послуг, всю продукцію перед початком використання тестують, вивчають відгуки про матеріал. Перевагу надають відомим брендам із стабільно високою репутацією - LUXIO (Канада), NUB (США), VOG (США) тощо. 

- гарантії

Лише в NAIL STUDIO LAim  гарантія на покриття гель лаком 10 днів.

 

вул. Щирецька, 36/7 (ТВК Південний)
вул. Драгоманова, 26 (центральна частина Львова)

 

НАШІ ПАРТНЕРИ