Надійне житло перевірене часом від однієї із найуспішніших будівельних компаній західного регіону України.

Івано-Франківська будівельна компанія “Галицький двір” впевнено і успішно зайшла на львівський ринок новобудов з одним із найкращих своїх проектів – ЖК “Львівський дворик”. Компанія на будівельному  ринку з 1995 року. В географії досягнень - найкращі будинки Івано-Франківська, Трускавця, Яремче, Верховини і славетного міста Львів.


ЖК “Львівський дворик”
маленький Париж у серці Львова.

Здача – ІІ квартал 2019 року

 

В історичній частині західної столиці України неподалік від Театру Опери та балету красується комфортабельна новобудова, що чудово вписується в архітектуру стародавнього міста й водночас підкреслює його сучасність - шестиповерховий будинок із власною закритою територією. Перевага житлового комплексу - не тільки його розташування, але й сам будинок, спроектований за прикладом старовинних львівських будинків цієї частини міста з урахуванням сучасних вимог та потреб планування. А власний підземний паркінг вирішить одвічну проблему з паркуванням мешканців.

Біля ЖК "Львівський Дворик" зручно розташовано три школи, три садочки, два супермаркети, а також паркова зона Високого замку, яку можна буде бачити з вікон будинку

м. Львів,
Б.Хмельницького, 76
www.lviv-dvoryk.com.ua

 

ЖК “Довбуш”
будинок преміум-класу у центрі курортного міста Трускавець

Здача -ІІ кв. 2019 року

 

Це шостий проект компанії у Трускавці. БК “Галицький двір” вважають найкращими у будівельній галузі м.Трускавець, що підтверджується грамотами та задоволеними сучасним житлом людьми, які обирають квартири у житлових комплексах цієї компанії-забудовника

 www.galdvir.com.ua

 

ЖК “СКЕЛЯ”

ЖК “Скеля” - будинок преміум-класу і не потребує особливої реклами. Адже більшість квартир було продано ще на початку будівництва.

Здача -ІІ кв. 2019 року

 

Новий багатоквартирний житловий будинок стане не тільки окрасою міста, а й привабливим бізнес-центром. Адже перші поверхи будівлі передбачили для комерції – офісів, магазинів, бутіків, закладів харчування та різноманітних магазинів.

Житловий комплекс розміщений у центрі міста Яремче на вулиці Свободи, яка є частиною найпопулярнішого туристичного напряму в Карпатах – автомобільна дорога державного значення сполучає Івано-Франківськ та гірськолижний комплекс “Буковель”.

Скеля - це не просто житловий комплекс, а платформа, створена для вигідних грошових вкладень та ідеального сімейного відпочинку.
Придбайте свою власну резиденцію у Карпатах та заробляйте від 130 000 грн на рік!

м. Яремче,

вул. Свободи

www.galskelya.com.ua

  

Будівельна компанія “Галицький двір”

Будуємо тільки з якісних матеріалів, використовуємо якісну керамічну цеглу в монолітно-каркасній системі будівництва, енергозберігаючі вікна,якісні газові котли іноземного виробництва.

У наших будинках завжди передбачено торгово-офісні приміщення для продуктових магазинів, аптек, перукарень тощо, що робить проживання наших мешканців більш комфортним.

За час своєї роботи в будівельній галузі БК “Галицький двір” зарекомендувала себе як відповідальний та надійний забудовник, ми -  компанія повного циклу від виробництва, будівництва до реалізації квартир у відділах продажу безпосередньо на будівництві житлових комплексів.

У нас є власна необхідна сучасна техніка.

Професійна команда професіоналів БК “Галицький двір” робить акцент не на кількості, а на якості об’єктів.

Компанія будує не лише міцні, комфортні та сучасні будинки, але й естетичні - щоб вони були архітектурною окрасою міста і гордістю їхніх мешканців, а також не порушували балансу архітектури (наприклад,  ЖК "Львівський дворик"- наша візитівка у Львові - цілковито гармоніює зі старовинними будинками історичного центру міста).

У планах – масштабні забудови на теренах всього західноукраїнського регіону - широка географія відкриває нові можливості та допомагає розбудовувати нашу державу навіть у найскладніші періоди.

 

Запрошуємо на екскурсію на будівельний майданчик ЖК «Львівський дворик»

Центр продажу:
м.Львів,

вул.Б.Хмельницького,76

098-100-20-65

073-100-20-65

Будемо раді Вас бачити!

 

НАШІ ПАРТНЕРИ