Коли багатотисячний стадіон приймає компанію із 25 чоловік, а впродовж цілого вечора емоції киплять як на матчі Ліги Чемпіонів - це проект 13 Шефів розширює гастрономічні і локаційні горизонти. Мабуть, одна з найнезвичайніших вечерь відбулася у липні на стадіоні Арена Львів. Два шефи компанії “Арена-кейтеринг”  Микола Жадан і Володимир Осєнній запросили колег та гостей скуштувати сет із п’яти цікавих страв у не менш цікавому місці.

Ольга Задерей,

керівник компанії

“Арена Кейтеринг - перший кейтеринг-оператор, який взяв участь у проекті. Ми отримали можливість показати, що формат кейтеринг обслуговування не поступається традиційним ресторанам подачею, смаком та рівнем обслуговування. При цьому має певні переваги завдяки своїй мобільності”

 

  

Вечеряло товариство у президентській ложі. Вишукана сервіровка, елегантні подачі, спритні офіціанти і цікавий декор доповнювали лакшері-антураж. Оскільки формат страв шефи залишили звичним для себе, то гості вечері дивувалися часто: трендова подача фінгер-фуд, незвичайні комбінації продуктів, довершені поєднання вин із стравами.

  


Фото Марта Михайлюк

НАШІ ПАРТНЕРИ