Літо в розпалі. Хтось лише мріє про відпустку, а хтось уже ніжиться під променями сонця і слухає шум моря. У такі хвилини взяти книгу до рук - справжня насолода. У липні ми вирішили трішки полоскотати ваші нерви і запропонувати містично-детективну підбірку від видавництва “Клуб сімейного дозвілля”. Отож, готуйтеся до містики, інтриг, несподіваних поворотів сюжету.

 

“Екзорцист”
Вільям Пітер Блетті

 

“Екзорцист” став класикою жанру жахів, а культовою екранізацією приніс світову славу Вільяму Пітеру Блетті та його легендарному роману. Фільм отримав дві премії “Оскар” та чотири премії “Золотий глобус”. Але повірте, жоден сценарій не зрівняється із книгою. Читаючи її, ви з неймовірним захопленням будете перегортати кожну сторінку та малювати в уяві містичні картини.

Дванадцятирічна Регіна поводиться досить дивно. Складається враження, що у дівчинку вселилася надприродна сила і змушує її говорити грубим чоловічим голосом. Мати звертається до лікарі, але обстеження не виявяють жодних аномалій. Стан дівчинки погіршується щодня. Що робити? До кого звертатися? Останньою надією стає священик - отець Каррас. Він розуміє, що дівчинка одержима демоном, і погоджується провести обряд екзорцизму.“Таємнича пригода в Стайлзі”
Агата Крісті

Твори “королеви детективу” відомі у всьому світі. Агата Крісті підкорила всіх. За кількістю перевидань її книги поступаються лише Біблії та творам Шекспіра - англійською видано майже мільярд примірників, а ще мільярд у перекладі 100 іноземними мовами.

“Таємнича пригода в Стайлзі” - перший детектив Агати Крісті. У розкішному маєтку Стайлз-Корт несподівано помирає його заможна господиня — Емілі Інґлтроп. Усі розуміють, що це убивство, адже Емілії підсипали смертельну дозу стрихніну. Хто це міг зробити? Усі підозри падають на чоловіка загиблої, адже він є основним спадкоємцем після смерті дружини. Еркюль Пуаро вважає, що це надто очевидно. Що ж, таємниці, які приховують кімнати маєтку, до снаги розгадати лише йому.

 

“Аеропорт”
Артур Гейлі

Книги цього автора вважають культовими. Їх перекладено 40 мовами, а чотири романи визнано бестселерами № 1 за версією The New York Times. Британський письменник майстерно поєднує детектив із любовною лінією, вводить у сюжет несподівані повороти та яскравих персонажів. Перегортаючи сторінку, ніколи не знаєш, що чекає далі. “Аеропорт” є одночасно реалістичним зображенням “авіаційних” буднів і гостросюжетним романом про людські стосунки.

Життя генерального директора Міжнародного аеропорту Лінкольна Мела Бейкерсфелда різко змінилося. Усе пішло не так - непорозуміння вдома, неприємності на роботі. Ще й місто накриває сніговий буревій і аеропорт засипає снігом. Зважаючи на обставини, всі служби працюють в екстреному режимі. Але халепи лише починається - загубилася машина з продуктами для пасажирів, “Боїнг-707” застряг на одній із злітних смуг, особисті проблеми героїв загострюються. Та коли до аеропорту заходить чоловік із вибухівкою у валізі, все решту втрачає сенс. Терорист запланував підірвати себе на одному з рейсів. Але на борт якого ліката він підніметься?


Наталя Морозова

НАШІ ПАРТНЕРИ