На думку педіатрів, соціологів і психологів, дитина найкраще розвивається та соціалізується у дошкільному закладі високого рівня. Саме тут малеча вчиться спілкуватися з однолітками, взаємодіяти з дорослими, поважати чужу думку, відстоювати свою точку зору та інтереси. Якщо ви хочете справді турботливого догляду та професійного підходу до виховання вашої дитини, ідеальним варіантом буде Студія позитивного виховання “BomBon”, яка нещодавно відкрилася у Львові та набирає діток у групи.

“BomBon” - сучасна альтернатива дитячим садкам, де батьки можуть залишати діток від 2 до 6 років на повний чи неповний день, привести їх на гуртки та майстер-класи вихідного дня. Ваша дитина буде розвиватися, займаючись із досвідченими педагогами музикою, спортом, вивченням англійської мови. Пріоритети занять - гармонійний розвиток фізичних, поведінкових, творчих та інтелектуальних здібностей, дитячої ініціативності, допитливості, виховання соціальної компетенції, освоєння різних видів діяльності, зацікавлення до знань, вміння спілкуватися і працювати у команді, пізнання навколишнього світу через призму любові та доброти.

 

 

У Студії позитивного виховання “BomBon” панує атмосфера поваги та дисципліни. Однак, діти є діти, тому їм можна і побешкетувати, і вдосталь набавитися. Дзвінкий дитячий сміх і щасливі личка, привітні педагоги, чистота й атмосфера домашнього затишку - те,  за що ви і ваші малята полюбите “BomBon”.

 

  • насичені цікаві заняття;
  • сильну команда педагогів;
  • світлий сучасний інтер'єр;
  • маленькі групи (до 10 дітей);
  • дезінфекцію іграшок і чистоту.

 

вул. Міртова, 7

0974717430;

0931131853

Пн -Сб 08.30 - 10.00

Нд вихідний

НАШІ ПАРТНЕРИ