На думку педіатрів, соціологів і психологів, дитина найкраще розвивається та соціалізується у дошкільному закладі високого рівня. Саме тут малеча вчиться спілкуватися з однолітками, взаємодіяти з дорослими, поважати чужу думку, відстоювати свою точку зору та інтереси. Якщо ви хочете справді турботливого догляду та професійного підходу до виховання вашої дитини, ідеальним варіантом буде Студія позитивного виховання “BomBon”.

“BomBon” - сучасна альтернатива дитячим садкам, де батьки зможуть залишати діток від 2 до 6 років на повний чи неповний день, привести їх на гуртки та майстер-класи вихідного дня. Ваша дитина буде розвиватися, займаючись із досвідченими педагогами музикою, спортом, вивченням англійської мови. Пріоритети занять - гармонійний розвиток фізичних, поведінкових, творчих та інтелектуальних здібностей, дитячої ініціативності, допитливості, виховання соціальної компетенції, освоєння різних видів діяльності, зацікавлення до знань, вміння спілкуватися і працювати у команді, пізнання навколишнього світу через призму любові та доброти.

У Студії позитивного виховання “BomBon” панує атмосфера поваги та дисципліни. Однак, діти є діти, тому їм можна і побешкетувати, і вдосталь набавитися. Дзвінкий дитячий сміх і щасливі личка, привітні педагоги, чистота й атмосфера домашнього затишку - те,  за що ви полюбите “BomBon”

 

 

  • насичені цікаві заняття;
  • сильну команда педагогів;
  • світлий сучасний інтер'єр;
  • маленькі групи (до 10 дітей);
  • дезінфекцію іграшок і чистоту.

 

вул. Міртова, 7

+38 (098) 917-18-18

+38 (093) 113-18-53

Пн -Сб 08.30 - 10.00

Нд - вихідний

 

НАШІ ПАРТНЕРИ