РІА-довідка

Людмила Батіг - дипломований флорист- декоратор. Випускниця Міжнароднї академії флористики Наталі Агєєвої. Власниця салону квітів ”Флора-маркет” та Майстерні весільних декорів ”Wedbox”. Засновниця, викладач флористики та декору навчального центру ”Флора Academy”, учасниця українських та міжнародних конкурсів та фестивалів з флористики. Флорист- партнер Львівської міської ради. Досвід - 23 роки.

Квітами можна передати почуття, емоції, виказати захоплення чи перепросити. Людмила Батіг - флорист із великим досвідом та “квітковою” душею розповість про таємниці кольорів, зміст форм та секрети вибору ідеально доречного букета.

У сучасному світі зазвичай квіти зазвичай дарують в особливих випадках. Втім, квіти насправді не потребують нагоди. Якби квіти були словами, кожен букет, створений флористом, був би віршем.

Квіти все скажуть самі, треба тільки уважно поставитися до вибору та врахувати, кому і з якого приводу будете дарувати букет, адже кожна квітка і кожен колір мають своє таємне значення.

Жовтий – символ світла і сонця. У європейській флористичній традиції жовті квіти дарують людям мистецтва,успішним та життєрадісним особам. Загалом - тим, кому бажають світла і добра. На жаль, у нашій культурі прижився стереотип ставлення до жовтого як до  кольору "зради, невірності, розлуки". Тому дарувати жовті квіти своїй коханій варто лише якщо вона віддає перевагу цьому кольору. Помаранчевий колір символізує силу, владу, гордість. Доречно дарувати помаранчевий букет керівнику. Сині квіти зазвичай дарують чоловікам. Урочистий фіолетовий колір – знак дружби, а зелений – спокою і миру. Ці відтінки доречні в "дружніх" букетах.

Білий колір – нейтральний. У Європі білі квіти – символ чистоти, ніжності. Їх прийнято дарувати на весілля.

Рожевий у букетах - універсальний. Квіти цього кольору вважаються суто жіночими. Червоний - колір любові і пристрасті. Він має велику кількість відтінків і на це теж треба зважати: світло-червоні квіти можна дарувати друзям і рідним, а от темно-червоний – колір пристрасті - лише для закоханих.  

Ромашки, конвалії, проліски та  інші польові квіти можна дарувати жінкам без жодного приводу.

Якщо в букеті менше десяти квіток, кількість повинна бути непарна -  так, за повір'ям, букет наповнюється позитивною життєвою енергією і гармонією.

Як правильно обрати квіти в магазині

1. Зверніть увагу на бутон. Якщо є сліди висмикування пелюсток – квітка не проживе довго. Перші пелюстки y деяких квітів (наприклад, троянд ) справді видаляють, але продавець повинен це зробити у вашій присутності.

2. Огляньте пелюстки. На  них не повинно бути сіруватих і жовтуватих плям. Якщо по краю пелюстки йде темна смужка, квіти стоять уже давно. Вони зів'януть через два дні.

3. Подивіться на зріз: у свіжих квітів зріз світліший, ніж зовнішня поверхня стебла.  

4. Легко стисніть квітку пальцями. Свіжий бутон – твердий на дотик.

5. Вибрані квіти несіть бутонами вниз. Попросіть, щоб зробили захисну упаковку, яка захистить їх від несподіванок погоди.

Якщо квіти не дуже свіжі, опустіть їх на ніч у ванну з водою кімнатної температури.  Потім загорніть у мокру газету. Коли вона висохне, зніміть її – так квіти постоять довше. Якщо квіти свіжі, зріжте ножем нижнє листя так, щоб листя не потрапляло у воду.  Вкоротіть стебло під кутом 60-65° і розріжте його навпіл ( глибина розрізу – 5 см). Поставте у вазу з холодною водою і додайте чайну ложку цукру або таблетку аспірину і декілька крапель білизни.

Ми попросили пані Людмилу допомогти у виборі квітів на три випадки життя:

На подарунок подрузі з побажанням успіху в бізнесі - букет із астромерій жовтого або оранжевого кольору

Букет- вибачення - мікс квітів, які символізують любов і прихильність: тюльпани, маленькі трояндочки, еустома. Кольори - від пастелі до насиченого помаранчевого

Композицію -привітання із народженням сина - еустома, гортензія, дрібна гвоздика у ніжних салатових або голубих відтінках із елементами декору (метелики,бантики тощо).

 

- замовлення і доставка квіткових композицій, букетів

- виготовлення святкових композицій

- декорування приміщень та вітрин

- фітодизайн та озеленення офісних приміщень

- підбір кімнатних рослин0981161513

0677466070

м. Львів,

вул. Гетьмана Мазепи, 26

 

 

НАШІ ПАРТНЕРИ