Відновлення волосся зараз має великий попит і на це є ряд об‘єктивних причин. Чи помічали ви колись, як сильно зачіска впливає на ваш зовнішній вигляд і образ в цілому? І справа не в її унікальності чи трендовості, а в здоров‘ї волосся. Саме стан ваших локонів показує, наскільки акуратно і доглянуто ви виглядаєте. Саме тому салонний догляд за волоссям - це не тільки стрижка, фарбування і стайлінг, а також лікувальні процедури з його відновлення.

Кератинове випрямлення волосся
Міцне, блискуче та пряме волосся до самих кінчиків. Комплексне відновлення, наповнення кератиновими протеїнами та миттєве випрямлення неслухняного волосся з ефектом до 6 місяців.

Нарощення натурального слов‘янського волосся та волосся на заколках
Мрія кожної панянки - стати власницею розкішного довгого та красивого волосся за лічені години. Максимально природний ефект допоможуть створити стилісти Martelle Studio.

Fire Cut - інноваційна процедура лікування та одночасно запаювання посічених кінчиків волосся за допомогою відкритого вогню - забезпечить відновлене, еластичне та здорове волосся. Процедура Fire Cut дозволяє після першого ж сеансу надати волоссю здоровий блиск. Тьмяне, пошкоджене та посічене волосся стає ідеально гладким і об‘ємним.

Фарбування
Як стверджує більшість психологів, якщо хочете змінити життя чи привнести в нього щось нове - змініть зачіску. Зміна кольору волосся - спосіб змінити себе, додати стилю або ж повністю змінити образ. Найскладніші техніки фарбування та всі тренди 2018 року ви можете втілити разом із Martelle Studio

пр.Чорновола 16Є

(093) 155 18 55/ (097) 155 18 55

вул.Кн.Ольги 100Е

(093) 424 44 55/ (097) 030 91 95

 

НАШІ ПАРТНЕРИ