Хмельничанка Леся Нікітюк планувала бути вчителькою, але стала відомою телеведучою. Популярність цієї харизматичної білявки останнім часом зросла до висоти Евересту: вона веде передачі, бере участь у шоу, знімається для журналів та у кліпах. Попри свою зірковість, Леся залишається відкритою, позитивною і веселою. Перед початком літнього сезону, ми поспілкувалися із Лесею про мандри, дружбу та сім'ю.

РІА-довідка

Дата народження: 19 жовтня 1987 р.

Зріст: 186 см

Освіта: вища педагогічна (Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія)

Місце народження: м. Хмельницький

Професія: гумористка, телеведуча

Проекти:“Орел і Решка”, “Леся ЗдЄся”, “Навколо М” та “Хто зверху?”

Нагороди: Найуспішніша жінка року - 2017, перемога у номінаціїї “Телеведуча”

 

Лесю, тебе здебільшого асоціюють із тревел-шоу “Орел і решка”. Не набридло?  

Дивне питання, адже я обожнюю усі свої проекти. Звичайно, “Орел і Решка” був для мене дуже знаковим і люблю, коли про нього згадують.
У житті все змінюється, покращується. Я теж росту як професіонал від проекту до проекту. Зараз задіяна у шоу “Хто Зверху” і  там постаю у зовсім іншій іпостасі. Моїм прихильникам дуже подобається ця зміна.

“Орел і решка" - суто робота чи все ж вдавалося відчути себе туристкою?

У цьому шоу я отримала різноплановий цікавий досвід. Туристичних вражень не бракувало. Звичайно, за кілька днів, які ми зі знімальною групою проводили у кожній із країн, неможливо побачити всі туристичні принади. Та цього досить, щоб скласти загальне враження, побачити і показати найцікавіше.

Яка країна тобі найбільше припала до душі?

Я відвідала понад сто країн світу. За роки подорожей, у фаворитах - ціла низка країн: Японія, майже всі країни Азії, Африки, Європи, Америка. У кожній країні є те, за що її можна полюбити.

Як щодо України? У що, на твій досвідчений погляд, може закохатися турист?

Нещодавно я відкрила для себе замки Західної України, буваю у Трускавці, Івано-Франківську, Чернівцях, Карпатах. Дуже люблю Бакоту та Дністер. Обожнюю Львів, Кам'янець- Подільський. Наша країна багата на унікальні місця.

Ти родом із Хмельницька. Коли повертаєшся додому, багато часу проводиш із рідними?

Сім'я - одна із фундаментальних засад. Я не з тих, хто забуває про рідних. Був період, коли ми рідко бачилися. Зараз намагаюся не пропускати жодної нагоди побути з рідними. Наприклад, недавно показала своїй мамі Флоренцію та Венецію, ми дуже гарно повеселилися.

В одному з інтерв'ю ти зізналася, що хочеш бути “нетитулованим міністром щастя”. Що для тебе означає слово “щастя”?

Немає щастя - немає життя. Це обов'язково, адже якщо ти не щасливий від того, що робиш, то навіщо?

Що би ти хотіла побажати читачам РІА-Львів?

Дуже люблю львів'ян та їх трудоголізм, тому бажаю, щоб все, що ви собі запланували, обов'язково збулося. І більше всім і кожному подорожей!

 

Спілкувався Ростислав Пелех

НАШІ ПАРТНЕРИ