Збираючи валізу в подорож чи відрядження, найперше, про що ми думаємо - власний комфорт: де зупинитися, що їсти, чим зайнятися на дозвіллі. Адже інше місто - це маленький Всесвіт, який обертається незвичними орбітами.

Львів - дуже гостинне місто. Фестивалі та пам'ятки культури, реноме “гастрономічної столиці” приваблюють до нашого міста тисячі тисяч мандрівників. Не рідше тимчасовими жителями Львова стають люди, котрих бізнес-інтереси затримують у місті на кілька днів, а то і тижнів - адже не кожну справу вирішити можна легко.

Звісно, найзручніше пересуватися власним авто. Можна планувати справи, заощадити час, сили та гроші. А якщо долати відстань у тисячу кілометрів досить складно? Або машина в ремонті? Чи ви прилетіли з іншого міста або країни? Якщо немає можливості скористатися власним авто, ви можете взяти його в оренду.

Прокат авто - оптимальний вибір у багатьох ситуаціях. Наприклад, ви приїхали з родиною чи великою компанією до Львова на свята. А тут же Карпати близько - лижі, санки, зимова магія засніжених гір. Як не скористатися нагодою? Маршрутним автобусом чи потягом їхати довго і незручно. Таксі-бус в один бік обійдеться близько $200. Ще стільки ж - назад. Про зупинки для “сфотографувати он ту ялинку” чи перекусити в автентичній кнайпі можна або забути, або доплатити ще. Натомість орендований мінівен - ваша мобільність і транспортна незалежність. А ще можна орендувати кросовер, якому під силу наші “ідеальні” дороги та гірські стежки.

Або ви, скажімо, регіональний директор компанії і маєте навідатися до всіх представництв регіону. До прикладу, у Стрий, Дрогобич і Самбір. Ніби і недалеко, а без авто - як до Аляски пішки. Це навіть якщо не брати до уваги, що в цих містах є багато туристичних цікавостей, які можна попри відрядні справи побачити. Та вам не до цього, якщо треба встигнути на автобус. Якщо вдома ви звикли до авто представницького класу, то нема причини відмовляти собі в цьому - орендуйте “Мерседес”.

Львівянину теж буде корисним сервіс оренди авто - якщо власна машина тимчасово “непрацездатна”, можна орендувати “чужу” і не відхилятися від зручного розпорядку дня. Ще один варіант - тест-драйв містом, щоб на практиці перевірити сумісність з автівки тієї марки та класу, яку збираєтеся придбати.

 

Оренда авто - ідеальне рішення для тих, хто вважає за краще самостійно керувати автівкою, часом і маршрутом. Ви сплачуєте фіксовану суму за кожен день  і отримуєте на цей час особистий засіб пересування у повне розпорядження. Всі авто знаходяться у Львівському аеропорту, але за попереднім запитом авто можна взяти/повернути в будь-якому зручному місці (готель,залізничний вокзал тощо).

 

Таксі vs Авто в оренду

 

Якщо авто потрібно лише для того, щоб дістатися від вокзалу чи аеропорту до готелю, а туристичні маршрути сплановані здебільшого туристичним центром міста і рестораціями - вигідніше замовити таксі. Щоправда, у дощ і сніг частенько “у Вашому районі немає вільних машин”, а якщо є - то за потрійним тарифом.

 

Що потрібно для оренди?

Паспорт та дійсне посвідчення водія (іноземного зразка теж можна). Щоб замовити авто заздалегідь, можна надіслати електронною поштою або зручним месенджером фото посвідчення водія та паспорта - тоді договір оренди буде готовий до вашого приїзду і вам залишиться забрати свою тимчасову автівку. Оплатити послугу можна заздалегідь або безпосередньо перед отриманням авто в користування.

За авто в оренду попросять залишити заставу, розмір якої залежатиме від класу транспортного засобу. Можна готівку або ж як за кордоном - заблокувати потрібну суму на карті. Якщо автівка повернеться неушкодженою, кошти одразу розблокують. До речі, авто в оренду - застраховані.

Усі машини - нові та проходять повне ТО після кожної оренди. Ви можете бути впевненими, що користуватиметеся справним авто. До речі, про несподіванки в дорозі.  Якщо техніка все ж підвела - зверніться у службу підтримки. Несправність усунуть у найкоротші терміни або ж подадуть інше авто.НАШІ ПАРТНЕРИ