Бізнес-тренер Іванна Євсєєва має амбітну ціль - навчити підприємців будувати системний бізнес. Саме з цієї цілі народився новий проект Іванни -  перший україномовний навчально-тренінговий центр Auspex Academy.

  • Понад 4080 підприємців уже відвідали івенти , які організовує Auspex Academy
  • 235 підприємців успішно завершили навчання
  • запущено 3 базові курси з найму персоналу, маркетингу та продажів.

“Рано чи пізно приходить період, коли потрібно ділитися досвідом. Я у бізнесі 10 років і маю чим поділитися. Навчати людей мені дуже подобається. Воно й не дивно, адже я  - педагог у третьому поколіні.”

Сьогодні ми розкажемо про найпопулярніший навчальний курс “Практичний маркетинг”
Особливістю навчання є невеликі робочі групи (до 10 осіб). Навчання відбується як онлайн, так і оффлайн. Кожен студент може працювати з місця, де йому максимально зручно. В Auspex Academy навчаються люди зі Львова, з Києва, Чернігова, Одеси та інших міст.

“Тішить, що саме курсом з маркетингу підприємці цікавляться найбільше - з маркетингу починається бізнес. Це той інструмент, завдяки котрому клієнти можуть шикуватися в чергу. Головна ціль маркетолога – створити трафік з лідів”

Навчання підходить абсолютно як бізнесменам-початківцям, так і тим, хто давно працює, але не задоволений кількістю клієнтів.

Тривалість курсу - 1 місяць,. За цей час студенти Auspex Academy встигають опанувати сучасні інструменти маркетингу, вчаться правильно залучати нових клієнтів та взаємодіяти із тими, що вже є. Це дозволяє більшувати свої прибутки.  90% студентів уже впродовж навчання здійснюють перші продажі.

“Найбільше натхнення-  результат моїх учнів. Значить, я рухаюсь у правильному напрямку”


Навчальні групи набираються щомісяця

+38(032) 242 60 02

НАШІ ПАРТНЕРИ