Дизайн та архітектура - ті галузі, де тренди кожного наступного року є доволі закономірними, базуються на попередньому досвіді та пов’язані з настроями в інших, зовсім нетворчих, галузях. Втім, у моді на дизайн легко заплутатися. Якщо ви плануєте зробити ремонт, оновити інтер'єр квартири чи будинку,наш невеликий тренд-гід стане в нагоді.  

  1. Industrial Сhic - суміш лофтових приміщень, брутальних металів, потертих дерев’яних поверхонь, запилених кристалів на люстрах та гламуру в хутряних аксесуарах. Цей стиль довго тримався у ТОПі рейтингів, а з 2016 року почав втрачати актуальність. Натомість нові тренди закликають до просто рішення – слухатись свого серця. Якщо хочете застосувати індустріальні форми в приміщенні, не обвішуйте стіни зайвими аксесуарами, не шукайте таракотової цеглу там, де її немає, а метал не мусить бути лише у нержавійці або чорному кольорі. Легкість – тренд 2018 року.
  2. Mid-Сentury Мodern – стиль 50-х та 60-х років. Характерний поєднанням прямих сучасних форм, дерева та шкіри. Якщо чесно, Україну цей напрям практично не зачепив. Натомість ми маємо свій аналог у вигляді “супер-класичної класики”, який нарешті невдовзі відійде.
    Актуальності зараз набирає ніжний арт-деко. Йому притаманні витончені метали (золоті, хромовані та їх поєднання), велюрові текстури, плавні форми меблів, пудрові кольори і взагалі активне використання кольору.
  1. Матеріали. Темі матеріалів можна присвятити окрему статтю. Для прикладу - зашивати дошками чи паркетом стіни вже не модно, ідея занадто банальна. А от покриття Terrazzo – те, що треба.
  1. Колір. 2018 рік – фестиваль кольору. Дуже популярними є незвичайні мікси кольорів, де всі відтінки чисті та природні, або ж навпаки - дуже акцентні та яскраві. До класичного поєднання black&white звертаються менше, хоча повністю неактуальним його назвати не можна.

Звичайно, чотирьох пунктів недостатньо, щоб осягнути весь спектр можливих трендів. Однак, цілком очевидним є те, що настрої інтер’єрних стилів розвиваються в одному напрямі, який безпосередньо пов’язаний із природою. Люди хочуть перебувати в комфортному середовищі, яке не будуть обтяжувати зайві речі. Зараз йдеться не про мінімалізм, як може здатись на перший погляд, а про повну гармонію та взаємодію усіх деталей інтер’єру.

Завітайте до студії “Елітний інтер’єр” та самі переконайтесь, що там слідкують за трендами. У центрі меблів та інтер’єру “Марк” ви знайдете комплексні рішення на будь-який смак.

Студія архітектури та дизайну “Елітний інтер’єр” розробляє дизайн інтер’єру з ремонтом “під ключ”. Витончений смак, новаторство в ідеях і технологіях та абсолютна автентичність - кредо “Елітного інтер’єр”.

 

Редакція РІА-Львів дякує за слушні поради

Студії архітектури та дизайну “Елітний Інтер’єр”

elite-i.com.ua

 

Центр меблів та інтер’єру “Марк”

вул.Княгині Ольги, 95

НАШІ ПАРТНЕРИ