Автор та ведучий проекту “ІДЕЯ МІСТА” на ДУЖЕ радіо НАЗАРІЙ БРЕЗІЦЬКИЙ.

 

Про головне із заступником мера Львова Андрієм Москаленком

Розкажіть про “Інноваційну весну”, ідею та втілення:

“Інноваційна весна” - проект, який починали років 8 тому. Виник тому, що Львів є серцем науки, у нас навіть є вулиця Наукова. Цього року є 10 організаторів і протягом двох днів ми очікували, що прийде декілька тисяч молодих людей, студентів та тих, кому цікаві інновації. У програму входить науково-технологічна виставка, пітчінги (де ви презентуєте ідею і можете отримати кошти для її втілення), окрім того - багато виступів, надихаючих спічів. Запланована подія, де учні презентуватимуть свої винаходи. Буде атмосфера, чай, кава і корисні контакти.

Про інвестиції у розмові із керівником департаменту інвестиційної політики Львівської державної обласної адміністрації Романом Матисом

У чому полягає основна ідея залучення інвестицій?

Звертатися до компаній, що є на ринку понад 20 років, і пропонувати їм розширюватися у нашій державі. Іти з меседжем, що зараз в Україні є ті самі можливості, що були в Східних країнах 20 років тому: доступна сировина, енергетичний ресурс, робоча сила. Найбільше ми зосереджені на ринках Східної Європи.

До кого звертатися, щоб залучити інвестора?

Львівщина перша зробила систему подачі інвестиційних проектів у режимі онлайн. Тому подати свої проекти може кожен. Ми отримуємо інформацію, розглядаємо, додаємо до бази об`єктів і, коли з`являється інвестор, вибираємо з бази. Але до проектів у департаменті ставляться дуже скрупульозно і залишають тільки ті, де є бізнес-план, прораховані інвестиції із аргументацією та бажано переклад англійською мовою. У нас є відділ залучення та відділ супроводу інвестицій.

Про активних та креативних освітян у розмові із засновниками Гільдії Вчителів - Наталією Підлісною та Людмилою Сакович

Із якою метою Ви створили цю платформу?

“Гільдія вчителів” - онлайн-платформа, яка допоможе вчителям знайти інформацію для самоосвіти та самовдосконалення. Ми створили її на початку 2018р., щоб допомогти вчителям не розгубитися у новому законі про українську школу. Вчитель має пояснити і розказати, як краще, легше, простіше. Місія вчителя сьогодні - зрозуміти, що відбувається у внутрішньому світі учня. Логотипом гільдії є трикутник: вчителі, діти і батьки. Адже саме батьки відіграють головну роль у виховному процесі. Часто батьки забувають про свої обов`язки і думають, що школа навчить і все зробить замість них. Є прислів'я: власний приклад, власний приклад і власний приклад. Тобто власний приклад батьків, власний приклад вчителів та власний приклад оточення. Ось що справді навчить.

 

Слухайте щопонеділка на 104.3 на ДУЖЕ радіо

НАШІ ПАРТНЕРИ