Загальний інтерес до теми інтерактивних рішень спостерігається вже протягом п'яти років. Тренд інтерактивних сенсорних технологій остаточно сформувався із виходом на ринок компанії Infovision, яка розробляє і впроваджує інтерактивні сенсорні системи для ритейлу, проведення промо-акцій, рекламних і маркетингових кампаній. Infovision може зробити “офіс майбутнього” для вашої компанії, встановити інтерактивного помічника в квартирі або будинку, розробити мультимедійні шоу-руми, інтерактивні каталоги товарів, інформаційно-рекламний контент для івентів і конференцій.

                                  

 

У багатьох країнах використання сенсорних екранів великих діагоналей знайшло широке застосування у маркетингу. Сенсорні екрани - ефективний інструмент для залучення уваги відвідувачів у автосалонах, фітнес-клубах, банках, ресторанах, виставкових та торгівельно-розважальних центрах. Інтерактивні сенсорні системи використовуються для проведення презентацій, маркетингових кампаній. Це забезпечує збільшення прибутку, підвищення впізнаваності бренду та ефективність реклами.

Суть інтерактивної реклами в тому, що вона не впливає на споживача, а взаємодіє з ним.

Потенційний покупець може поглянути на продукт, оцінити, розгадати його загадку. Словом, бути не спростерігачем, а учасником рекламного процесу. Ефективність реклами забезпечує фактор людської цікавості: якщо інтерес людини задоволено, позитивні емоції переносяться на сам товар.

Головний принцип інтерактивної реклами - дружнє, уважне ставлення до споживача. Така промоція не намагається агресивно, опосередковано впровадити в мозок споживача ідею “купи!”, а за допомогою оригінальної ідеї пропонує візуальний контакт з продуктом із можливістю вирішити, цікавий він чи ні.

Інтерактивний сенсорний екран дозволяє зібрати дані аналітики і зрозуміти, який товар або послуга затребувані станом на зараз. Це можливість контролювати конкурентні переваги, швидко оновлювати рекламний контент, додавати нові акції, оновлювати асортимент та керувати увагою покупця.

Переваги використання інтерактивних площин:

  • інтерактивні дисплеї привертають увагу відвідувачів усіх вікових груп
  • викликають почуття залученості, мотивуючи до здійснення покупки
  • оперативність отримання відгуку клієнтів
  • аналіз інтересів і поведінки клієнта стосовно контенту
  • ефективний інструмент міжособистісного спілкування
  • легке оновлення контенту в режимі он-лайн
  • широкі можливості збору клієнтської бази
  • відображення будь-якого контенту (банер, відео, каталоги товарів, ігри).

380966003001
Lvinfo@meta.ua

НАШІ ПАРТНЕРИ