Індія - одна з найдавніших і найзагадковіших країн на землі. Мабуть, більше в жодній країні немає такої різноманітності культур, традицій і релігій. Саме цим країна вабить туристів з усього світу. Єва Висоцька, журналіст РІА Львів, відвідала цю неймовірну країну.

 

1. Січень, температура +33 градуси. У повітрі літає рій комах. Птах допомагає полегшити життя корови і знаходить спосіб прогодувати себе - ловить мушок біля морди корови. Та що ви знаєте про вигідну співпрацю?

                                                            

2. Гора Гірнар. Йдеш півдня до вершини і дорогою зустрічаєш орла. В цей момент видається, наче хмари та небо вже близько. До речі, це улюблене місце Реріха. Тут 1944 року він намалював картину “Гірнар”.

                                                             

 

3. Місцеві жителі настільки звикли до надокучливих мавп, що денний сон ці тварини зіпсувати вже не можуть. Цікаво, що мавпочка шукає у вусі індуса? Зазвичай, все, що їм треба від людей, - їжа.

4. Автомобільні траси в Індії - місце, де починається шоу. Декорації - реальні кольорові вантажівки з прикрасами. Новий вид транспорту - стадо овець. І якщо погане вміння водити вважати чудовою акторською грою, настрій під час подорожі забезпечено.

 

5. - Купуйте смачні та соковиті манго!, - каже продавчиня у січні
- Але ж зараз не сезон і вони зелені.
- Ох які туристи стали дотепні!
Бажання “втюхати” іноземцям що завгодно, здається, у крові кожного продавця.

6. Картина, яка шокує перфекціоністів: коли хтось купує пляшку солодкої води, продавець бере її з полички. Але за декілька секунд ставить на її місце нову, яка досі лежала під прилавком. Індуси таки бувають естетами.

 

7. Іноді місцеві жителі можуть запросити до себе в дім незнайомих іноземців. Для них велика честь, що біла людина побуває у їхній домівці. Тому навіть діти сприймають візит світлошкірих як якесь чудо.

8. Найсмачніша індійська їжа - приготована в храмі. Щоправда, не кожному іноземцю щастить отримати дозвіл на ночівлю у святині. Та якщо це стається, це не тільки милість вчителів при храмі, а й можливість скуштувати справжні індійські страви. Лише приготуйтесь до гігантських порцій.

Єва Висоцька

 

НАШІ ПАРТНЕРИ