Емма Ши

Instagram-блогер  
@emma.s.h.i:


Поняття “здорове харчування”  кожен розуміє по різному. Наприклад, овочеві салати з майонезом чи запечені овочі з сиром - мабуть, смачно, але навряд чи можна зарахувати до здорової їжі. Хоча це, звісно, краще, аніж фаст-фуд. На жаль, у кафе і ресторанах теж не завжди можна знайти “здорове” меню, тому зазвичай я беру їжу з дому або замовляю лише свіжі салати.  
Готувати собі їжу вдома і брати з собою на роботу, найкраще. На Заході, наприклад, це вже звичка. Повірте, це краще, ніж з’їсти навіть найсмачнішу булочку. Якщо ви зголодніли, купіть у супермаркеті декілька яблук та горіхів. Одне яблуко і 15 мигдалинок втамують голод і стануть повноцінним перекусом.


Здорова їжа - це, насамперед, життя. Кожен з нас несе відповідальність перед собою за власне здоров’я і свідомо робить вибір: здорове, корисне і поживне харчування чи пластмасовий фаст-фуд та інші шкідливі продукти. Майже всі наші захворювання зароджуються у кишківнику. Ми чомусь не завжди замислюємося, що ми їмо і яку функцію всередині нас виконують спожиті продукти. А варто - коли ми поглиблено вивчаємо свій організм, розуміємо, що йому не так багато і треба. Сьогодні ми маємо доступ до будь-якої інформації завдяки Інтернету, тому знайомтесь ближче зі своїм організмом, зрозумійте його.


Для мене ідеальне харчування - овочі, фрукти, горіхи, каші, іноді риба та яйця. Рекомендую салати - вони дуже  поживні. А ще одним із важливих інгредієнтів є авокадо, яке є просто необхідним для тих, хто хоче вести здоровий спосіб життя, адже містить понад 20 поживних речовин, включно з клітковиною, великою кількістю вітамінів (А, С, В6, В12 та К), які зміцнюють нервову, когнітивну та імунну системи.
Не забувайте і про зелень. Ви чули, що таке хлорофіл? Саме цей пігмент допомагає виведенню отруйних речовин із організму. Тому рослинна їжа та зелень нам необхідна.


Щодня ми піддаємося впливу токсинів, які забруднюють і отруюють організм. Щоб бути здоровим, енергійним і завжди у гарному настрої, я раджу віддати перевагу “живій” їжі. Не сідайте за стіл, якщо на ньому немає свіжих овочів. Пам’ятайте: ваша тарілка завжди на 50% має бути наповнена яскравими фарбами сезонних овочів.
Головне -  мати велике бажання бути здоровим! Смачного!

 

НАШІ ПАРТНЕРИ