Як створити в домі атмосферу щастя? Наповнити його маленькими радощами та комфортом.

Мережа магазинів “Happy Home” - місце, де можна придбати речі, які допоможуть створити особливий настрій у кожній оселі. Перший магазин був відкритий по вул. Івана Франка ще у 2001 році. Спочатку тут були представлені синтетичні килими тільки однієї бельгійської фабрики. Згодом стало зрозуміло, що один виробник не в змозі задовольнити потреби та вподобання покупців, тому асортимент почали розширяти. Сьогодні у магазинах представлено широкий вибір килимів найвищої якості кращих виробників світу. У “Happy Home” є багато елітних килимів із найкращої новозеландської вовни як ручної роботи, так і машинного виробництва, є килими, виготовлені за ескізами відомих дизайнерів.

У 2017 р. у “Happy Home” провели ребрендинг та доповнили асортимент домашнім текстилем і новинками світової інтер'єрної моди. Тільки у мережі “Happy Home” ви зможете придбати гобелени, виготовлені на французьких мануфактурах, картини італійських виробників, вироби із натуральної шкіри від французьких дизайнерів.

Предмети інтер’єру та декор (декоративні квіти, підсвічники, свічки, фоторамки) тут змінюються кожного сезону. Навесні та взимку магазин виглядає по особливому гарно - він перетворюється на весняний сад, тропічний ліс або зимову казку і стає улюбленим місцем тих, хто цінує естетичне задоволення.

На сьогодні, небагато львівських магазинів можуть пишатися такою багаторічною та бездоганною репутацією як мережа “Happy Home” - представлені тут вироби тільки найвищої якості, а досвідчені консультанти завжди раді допомогти клієнтам у виборі.

Незважаючи на ексклюзивність та високу якість виробів, ціни в магазині помірні. “Happy Home” регулярно пропонує акційні пропозиції та знижки, що дозволяє вигідно придбати красиві речі для вашого інтер'єру.


вул. І.Франка, 14

ТЦ “ВАМ” (2-поверх)
вул. Виговського, 100

(032) 295 18 75
098 260 20 77

НАШІ ПАРТНЕРИ