Конгрес ELSA (The European Law Students' Association Ukraine)  -  міжнародна платформа, створена для спілкування між студентами-правниками з різних країн Європи, обміну досвідом та ідеями.

73-й Міжнародний конгрес студентів-правників ELSA вперше зібрався в Україні, і саме у Львові відбулась масштабна юридична конференція на тему: “Методи дотримання законодавства різними фізичними та юридичними особами в Україні та закордоном”. Захід присвятили розвитку особистих навичок у soft skills і hard skills та тренування для подальшої діяльності в Асоціації.

Організатором міжнародної події  виступив локальний осередок міжнародної організації студентів-правників ELSA у Львові, а також ряд юридичних компаній, зокрема АО “Абданк”.

Під час конференції обговорювали методи дотримання законодавства різними фізичними та юридичними особами в Україні та закордоном, порівнювали українське законодавство із законодавством європейських держав, слухали доповіді відомих українських та закордонних спікерів.

“Важливо, щоб право було міжнародним, а юристи та бізнес розуміли, що інвестиційно приваблива країна є надійною та законослухняною. Тому сьогодні важливо об’єднувати країни, об’єднуватись із Європейським Союзом з метою захисту інвесторів. Відповідно, тоді покращиться інвестиційний клімат, збільшаться інвестиції і Україна почне розвиватись швидше”, - зазначив спікер конференції, юрист Назарій Брезіцький.

Міжнародний конгрес студентів-правників ELSA відвідали понад 300 учасників з України і з-за кордону.

Організатори запевнили, що проведення такого заходу є надзвичайно важливим для України в цілому і Львова зокрема - так ми демонструємо готовність до співпраці, інтеграції та бажання розвивати логістичну та транспортну інфраструктури.

 

Тетяна Гудзовська

НАШІ ПАРТНЕРИ