Сучасний світ диктує свої правила в усьому, що пов'язано з тенденціями, стилем і модою. Дитяча мода не стала винятком: у світі давно відмовилися від сумного стереотипу “хлопчикам - синє, дівчаткам-рожеве”.

Дитячий fashion розвивається паралельно дорослому і безперечно вимагає уваги не тільки споживачів, але і всієї fashion-індустрії.

Український дизайнер Андре Тан вирішив не відставати і вперше презентував не тільки нову лінію одягу, а й новий бренд Andre Tan KIDS.

Андре Тан:

"Мені давно пропонували запустити дитячу лінію одягу, але я постійно відкладав цей проект. Коли у тебе немає дітей, складно створювати те, у чому не розбираєшся на всі 100%. Із появою доньки, я вже чітко розумів, якою буде лінія дитячого одягу - які будуть моделі, силуети, тканини і, звичайно, цінова політика. І ось цієї осені ми представили нашу довгоочікувану дитячу лінію Andre Tan KIDS.

 

Цього сезону Андре Тан рекомендує не морочитися і не бігти за світовими трендами, а вибирати для своїх дітей зручний і при цьому стильний одяг, який не буде сковувати рухи. Дизайнер пропонує додати в дитячий гардероб:

  • сукні-сорочки, які є інвестицією не тільки в жіночий, а й у дитячий гардероб;
  • бомбери, які стали невід'ємною частиною кожного базового гардероба;
  • британську клітинку - тренд на всі часи.

Брендована репсова стрічка, присутня майже в кожній моделі, робить малюків справжніми маленькими модниками. Андре Тан продовжує успішно закріплювати статус законодавця моди і тішити своїх шанувальників втіленнями нових ідей і проектів, створюючи зі свого однойменного бренду насправді сімейний бренд для кожного.Андре Тан:

"Andre Tan KIDS – це, у першу чергу, стильний, зручний і комфортний одяг для ігор. Ми представили лінію одягу для дітей віком від 3-х до 11 років. Так як ми є першим українським сімейним брендом, дитяча лінія – можливість прищеплювати дитині гарний смак змалечку: стильні батьки - стильні діти! Крім повсякденного одягу, ми створили fashion-капсулу для маленьких модниць, у яку входять сукні з вишивкою, камінням, пір'ям."

 

 

НАШІ ПАРТНЕРИ