Девелоперська компанія «Моя країна» - на ринку нерухомості Львова трохи більше двох років. І вже встигла зарекомендувати себе як відповідальна компанія, що суттєво підняла рівень якості будівництва житла. Свій вибір на нерухомості від ДК «Моя країна» вже зупинили безліч покупців. Оцінили діяльність і експертне середовище – на цьогорічному форумі новобудов ДК «Моя країна» отримала відзнаку «Народний вибір» за кращий проект житлового комплексу «Національний», що будується по вул.Стрийській.

ДК «Моя країна» має шістьох співзасновників. Досвідчені менеджери з управління та продажів нерухомості, економісти, фахівці з  реклами та зв’язків з громадськістю. Всі публічні люди, задіяні в різних сферах – серед них помічники народного депутата, депутати місцевих рад. До прикладу, один із співзасновників – американець, відомий економіст, професор та викладач в американських вишах, свого часу був радником міністра економіки України – Роберт Крамарчук.

Компанія наголошує на публічності своїх засновників, бо всі вони дбають за репутацію компанії і публічно виступають за прозорість та ведення будівництва  «без хабарів». ДК «Моя країна» - єдина з девелоперських компаній та фірм-забудовників у Львові, яка в себе на сайті оприлюднилаа прізвища своїх засновників і копії всіх документів/дозволів на будівництво.

«Перевірку на прозорість та законність будівництва наших об'єктів ми ще рік тому пройшли всіма ЗМІ Львова», - говорять в ДК «Моя країна».

Компанія будує у Львові такі відомі об'єкти як: Житловий комплекс «Національний» на вул.Стрийській, котеджі на вул. Євського та таунхауси на вул.Насінній, а також приватні будинки за містом.

Відтак, досвід всіх учасників проекту, які беруть участь в розробці та будівництві здійснюють колосальний нагляд за будівництвом. Про їх відповідальність й професійність говорить і той факт, що вони будують об’єкт найвищої складності - 5 категорії - а це набагато вищі кваліфікаційні вимоги і набагато вища відповідальність і замовника, і проектантів, і генпідрядника.

НАШІ ПАРТНЕРИ