Чаде,  хто такий “нічний мер Львова” і чим займається?

Нічний мер - проста людина з Середземномор’я, яка приїхала в Україну 9 років тому і хоче змінити нічне життя Львова на краще. У мене немає конкретних обов'язків як у “денного мера”, тому займаюсь усім, що стосується нічного життя: організація вечірок, подій, фестивалів, концертів, благодійні заходи – всьго того, що стосується нічного культурного проведення часу. Головне, щоб усі події були цікаві, контрольовані та безпечні для відвідувачів і міста.

Львів однозначно росте у сфері івентів. Чого, на Вашу думку, поки бракує нічному життю міста?

У Львові дуже розвинений “денний” туризм, але зовсім немає нічного життя. Заклади закриваються о 22:00 і все -йди спати. Місцеві мешканці та туристи, звичайно, хочуть потусити, а місто пропонує тільки такі клуби, куди сам не хочеш іти. Тому виникла організація Night Ambassadors - команда людей, які хочуть зробити ваші вихідні цікавими, якісними та насиченими.

 

Які тренди зараз прослідковуються у сфері проведення вечірок?

Наш глобальний тренд - вечірки з різним стилем музики на неочікуваних локаціях. Ми даємо людям можливість затустити в музеї, ботанічному саду, бібліотеці чи навіть біля церкви, таким чином популяризуючи ці місця і даруючи яскраві емоції нашим гостям. Ми завжди відповідально підходимо до декорацій, звуку та освітлення. Яскравим прикладом є наша остання вечірка в ресторані Дуже висока кухня”, де зіркою вечора був величезний дискобол, який освітлював приміщення як зоряне небо. Це було казково!

 

Розкажіть про свій проект Тable - в чому його неповторність та основна місія?

Table - наш душевний проект. Він з’явився взимку, коли було холодно та депресивно, всі сиділи вдома і не хотіли спілкуватись. Ми вирішили створити домашню атмосферу - як в дитинстві, коли ви сідаєте за спільний стіл з батьками та розповідаєте, як пройшов твій день. І це живе спілкування без гаджетів. У нас завжди гарна компанія, смачні страви та гарне вино. Я та Люсі завжди зустрічаємо та проводжаємо гостей, спілкуємось з усіма протягом вечора. Ми жартуємо та розповідаємо цікаві факти про вино, проводимо дегустації і розвиваємо правильну культуру споживання алкоголю. Дуже часто після Table люди починають дружити, разом займатися спортом, знаходять роботу чи навіть свою другу половинку.

 

Які у Вас стосунки з “денним мером” міста? Що зазвичай обговорюєте? Коли закінчується зміна “денного мера” міста і починається час “нічного”?

У нас добрі теплі стосунки. Ми завжди вітаємось, деколи зустрічаємось на каву у “Світі Кави”. Загалом, говоримо про погоду (посміхається -ред.). Моя зміна починається звечора і триває до глибокої ночі. Тому зранку мені краще не дзвонити. Хоча вдень я маю купу справ і зустрічей, щоб усе підготувати до вихідних.

 

Поділитеся планами?

Планів дуже багато. Плануємо створити  у Львові місце, де люди могли б класно та голосно проводити час 24 години на добу, нікому не заважаючи, без сусідів та викликів поліції. Де було б безліч цікавих івентів на різні смаки, де всі були би відкриті до спілкування та нових ідей. Звичайно, щоб це все було безпечно і якісно в обслуговуванні.

 

Діана Чернецька

НАШІ ПАРТНЕРИ