ZlataMed  - це інноваційні технології, професійність команди та максимальний комфорт для клієнтів

ZlataMed - клініка з 10-ти річною історією. Що вважаєте своїм найбільшим досягненням?
Мабуть, наш спектр послуг у сфері саме апаратної косметології, яка вимагає значних фінансових вкладень і висококваліфікованого навчання працівників. У ZlataMed апаратна корекція фігури займає особливе місце. Ми маємо апарат кріоліполізу — безопераційної ліпосакції локальних жирових відкладень, лікування целюліту та моделювання фігури завдяки інноваційній платформі Beauty Shape, що поєднує 4 сили та енергії одночасно: RF-ліфтинг, інфрачервону терапію, вакуум і механічні ролики. Окрім цього, у нас є пресотерапія - лімфодренажний масаж для пацієнтів, що страждають набряками та мають зайву рідину в організмі.
Апаратна косметологія присутня і в класичній косметології догляду за обличчям. Наприклад, лазерно-карбоновий пілінг: очищення, зволоження і ліфтинг одночасно, мікрострумова терапія та алмазна мікродермабразія. Звичайно, найпопулярнішою залишається ін’єкційна косметологія, що дає змогу досягти видимих зовнішніх змін без пластичних операцій. У сучасній косметології є термін “Full Face”: протягом однієї години ви можете візуально помолодшати на 10 років з найкоротшим реабілітаційним періодом (не більше 2-х тижнів). Безумовно, нашою перевагою є використання виключно ліцензійних і сертифікованих препаратів з Швейцарії, Австрії та Америки.
Крім цього, варто зазначити, що ми є офіційним представником виробника італійського та німецького обладнання LaserGroupUkraine у Західній Україні, а тому першими отримуємо найновіше європейське обладнання для підвищення комфорту клієнтів нашої клініки.

Які процедури мають найбільший попит серед клієнтів?
Мабуть, найнеобхідніші: лазерна епіляція та процедура кріоліполізу. Для лазерної епіляції ми використовуємо німецький діодний лазер 2019 року випуску на 3 хвилі - абсолютна новинка у світі лазерної косметології. Він спроможний видалити будь-яке волосся на будь-якому фототипі шкіри! Крім цього, він оснащений потужною системою охолодження з кріоанестецією -12 °. Іншими словами, пацієнт не відчуває дискомфорту, як це було з першими лазерами.
Кріоліполіз - безопераційна ліпосакція локальних жирових відкладень. Вона визнана однією з найбезпечніших у світі: без загального наркозу та періоду реабілітації. Апарат впливає на потрібну зону тіла холодом (до -10°) і спричиняє відмирання жирових клітин, чутливих до холоду. Згодом організм самостійно виводить їх за допомогою лімфатичної системи. Виведені жирові клітини не повертаються, а результат помітний вже через 1-2 тижні після процедури.
Новітні методи косметології рухаються до максимального комфорту з мінімальним реабілітаційним періодом. Власне, це ми забезпечуємо у Zlata Med.

Маріє, як вважаєте, наскільки професійний колектив є важливим для успішного бізнесу?  

За роки існування клініки колектив зазнав чималих змін. На щастя, останні 2 роки у ZlataMed сформувалася справжня “команда мрії”. Без перебільшень. Насправді.
Мені не потрібно витрачати час на зайвий контроль чи перевірки. Я впевнена: вони не підведуть! Моя команда - це друзі, яких я люблю та поважаю. Ми вже як родина. Безумовно, робота є роботою - часом виникають непорозуміння, але ми завжди вирішуємо їх мирним шляхом. Як керівник маю одну обов’язкову вимогу: навчання за кордоном. Повірте, це не примха, не “для галочки” чи заради диплома на стіні. Це насправді дуже важливо! Адже тільки тоді можна зрозуміти, що таке справжній європейський сервіс. Усі мої працівники відчули це на собі та відтворюють кожного дня тут, у ZlataMed. З гордістю можу сказати: нам вдалось перейняти європейський досвід. Про це свідчать відгуки наших клієнтів з різних куточків світу: Італії, Іспанії, Німеччини, Англії, Америки, а цьогоріч ще й з Франції. Щиро кажучи, інколи сама дивуюсь, як мені вдалося зібрати мою dream team. Звичайно, це відбувалося поступово: спеціаліст із лазерної епіляції працює із часу заснування клініки, а дехто прийшов у наш колектив відносно недавно, близько 2-х років тому. Ми гармонійно доповнили одне одного! Мабуть, секрет успіху нашого колективу в тому, що кожен має власну нішу та не розпорошується на інші напрямки. Серед нас немає нездорової конкуренції і заздрощів - це тільки “топить” працівників і бізнес загалом. Я переконана - тільки з гідними умовами праці та належною європейською зарплатою можна побудувати бізнес, у якому будуть працювати справжні професіонали!

Як такій тендітній жінці вдається керувати власним бізнесом?
Мій чоловік - мій головний партнер не тільки по життю, але й у бізнесі. Він займається дуже важливими й водночас важкими юридичними аспектами: сплата податків, офіційна процедура працевлаштування працівників, перемовини та укладання договорів, закупівля і транспортування обладнання. Це - титанічна праця. Мабуть, якби не він, не було б Zlata Med!
Скажу більше - ми з чоловіком у клініці частіше буваємо у справах, ніж як клієнти. Причина дуже банальна - нам не вистачає місця у записі. Звичайно, я робила більшість процедур із нашого переліку. Я переконана, що майстер має виглядати відповідно до свого профілю: як ми у перукарні мимоволі звертаємо увагу на вигляд та стан волосся перукаря, так і тут.

Що плануєте втілити найближчим часом?
Планів багато! Наприклад, у вересні ми отримаємо новітню модель американського діодного лазера 2020 року - це означає більшу потужність та, відповідно, меншу кількість сеансів. У листопаді до нас приїде фракційний лазер С02, призначений для шліфування рубців постакне та лазерного омолодження шкіри. Я неймовірно щаслива, що ми маємо можливість забезпечувати нашу клініку найновішим обладнання світового рівня!
І про грандіозне: у найближчі 2 роки плануємо розширюватися і переїжджати, бо нам вже бракує місця! Ми підійшли до цього рішення дуже зважено. Звичайно, спочатку я думала про мережу клінік, але відкинула цю ідею. Знаходячись в одному місці, можна контролювати весь робочий процес. У мережі це, на жаль, неможливо! Є дуже великий ризик зіпсувати імідж, напрацьований роками. Саме тому ми вирішили повільно, але якісно рухатися до поставленої цілі, не втрачаючи власної марки! Хочу наголосити: усі наші послуги були, є і будуть виключно у сфері косметології - без манікюру, макіяжу та перукарської справи. Можливо, для клієнта зручно, коли все в одному місці, але для мене це - неприпустимо.

НАШІ ПАРТНЕРИ