Безкоштовний семінар “Анатомія бізнесу”  про сучасні інструменти маркетингу та продажів для збільшення прибутку відбувся 18 квітня на “Арені Львів”. Щоб послухати спікерів, дізнатися про сучасні тренди та почути практичні поради щодо ведення бізнесу, зібралось понад 900 людей. Серед них - директори та власники компаній, керівники підрозділів, HR-менеджери та початківці, які тільки розпочинають свій нелегкий шлях у сфері бізнесу та маркетингу.

Ваче Давтян, засновник “Школи розвитку лідерів”, вперше Львові на такому заході. Його тема - проблеми в бізнесі та мотивація. Спікер виділяє три основні проблеми: бажання продати, відсутність емоційного контакту і перетворення на колцентр.

Ексклюзивно для журналу “РІА- Львів” Ваче Давтян розповів, яким має бути справжній лідер.

Серед спікерів -  Костянтин Павленко із доповіддю “Тренди, які просто зараз змінюють світ навколо нас”. До таких трендів, на думку експерта, належать ситуативний маркетинг, мобільність, чати та месенджери, софтверизація, CRM (філософія роботи з клієнтами, побудова відносин через продажі), а також lifelong study (навчання протягом усього життя).

Про те, як збільшити прибуток вдвічі за 1 місяць, розповів Андрій Мар’ясов, керівник компанії Auspex. Основним секретом є правильна робота з клієнтською базою.

Ярослав Заблоцький, засновник та власник стоматологічної клініки, який сам створив власний бренд, розповів свою історію успіху та дав поради вдалого маркетингу.

Із лекцією “Інтернет-маркетинг: техніки залучення та утримання клієнтів” виступила одна із організаторів, засновниця навчально-тренінгового центру, сертифікований бізнес-тренер Іванна Євсєєва. Іванна дала цінні поради, як зацікавити і не втратити клієнтів, а також як стати успішним маркетологом.

Ярослав Заблоцький

 

Не можу судити, чому я став успішним. Люблю багатьох відомих в Україні бізнесменів, стратегів, маркетологів і називаю їх моїми “лікарями”. Серед них  – Андрій Федорів, Євген Глібовицький. Вони дають оцінку тому, що я зробив, і це для мене найважливіше. Кілька років шукав причину успіху свого сервісу і знайшов: у нас немає уваги до пацієнта, до клієнта, а є увага до людини, турбота про людину. Це набагато важливіше.

 

 

Ваче Давтян

Щоб стати лідером, потрібно розвивати в собі 4 ролі:

  • Вчитель (навчати тому, що знаєш сам)
  • Друг (допомагати, підтримувати, надихати)
  • Візіонер (розуміти, куди рухається світ, йти в ногу з трендами)
  • Авторитет (бути прикладом для інших: хочеш зробити щось корисне, візьми ганчірку і поприбирай

 

Христина Брезіцька

видавець журналу “РІА-Львів”

 

Коли ми вперше поспілкувалися з Іванною, зрозуміли, що вона має дуже схожі до наших плани розвитку. Адже вона структурно підходить до усього, що робить, максимально чітко розподіляє обов’язки, бачить ціль, до якої рухається, обирає партнерів, із якими має йти по житті. Нам це дуже близьке як журналу, який прагне максимально розвиватись і шукає надійних партнерів, разом із якими може реалізовувати власні ідеї та допомагати втілювати в життя цікаві починання у Львові. “Анатомія бізнесу” - захід, над яким працює велика команда з організаторів, волонтерів і круті спікери. Тут не тільки показують оболонку, а змушують подивитись як працює механізм зсередини.

 

Іванна Євсєєва

Немає чарівної палички, щоб “вжух” - і одразу став успішним бізнесменом. Це велика робота. Коли ви питаєте як вести бізнес у людей, яким це вдається, бачите одну фінальну вдалу спробу, а не оті 99, які залишилися “за кадром”. А людина вперто йшла до мети і досягла такого результату. Я б радила підходити системно і багато вчитись. Бо підприємець, який не вчиться, не матиме успіху. Ринок іде вперед і якщо ти дізнався нічого нового та корисного 2-3 місяці, то вже відстав. Тому працювати над собою потрібно нон-стоп.

 

НАШІ ПАРТНЕРИ