РІА- довідка

Alyosha (Олена Кучер-Тополя) -українська співачка, композиторка та авторка пісень. Співачка має унікальний голос діапазоном чотири октави.

Народилася 14 травня 1986 року у Запоріжжі.
Закінчила факультет естрадного вокалу у Київському національному університеті культури і мистецтв. Представляла Україну на пісенному конкурсі Євробачення-2010 (посіла 10 місце). Заміжня за фронтменом гурту “Антитіла” Тарасом Тополею. Виховують двох синів - Романа та Марка.

Дискографія:

A World Outside Your Door (2010)

Точка на карте, Часть 1 (2015)

Точка на карте, Часть 2 (2015)

Маленький секрет (2017)

Нещодавно Ви змінили продюсера і тепер з Вами працює команда на чолі з Євгеном Антипенком. Що змінилося за той час?
З Вадимом Лисицею за 15 років спільної роботи ми досягли значних успіхів у творчості і шоу-бізнесі. Але завжди приходить час змінювати життя і вектори розвитку. Ось - прийшов.
Відколи ми почали співпрацювати з Євгеном, минуло лише декілька місяців - робити якісь висновки поки складно, але навіть за цей короткий період маємо вже багато нових пісень, багато роботи зроблено і головне - я стала самою собою у музиці і в житті. Я чекала таких змін дуже довго. Щаслива, що так все перевернулося у минулому році, що стало гарним уроком і змінами на краще.

Кліп на пісню “Dama” вийшов досить провокаційним. Чоловік не проти відвертих образів?
На мою думку, там нічого відвертого немає. На думку чоловіка, я була навіть не настільки відвертою, як хотілося б йому.

Новорічна ніч для артиста - найчастіше на сцені. А у Вашій родині дві зірки. Хоч раз зустрічали Новий рік разом?
Якось було (сміється - ред.). Давно, щоправда. Але ми не надаємо цьому великого сенсу. Нічого поганого немає у тому, що ми займаємося улюбленою справою у свята і даруємо гарний настрій багатьом людям. Ми знаходимо час потім і вміємо святкувати тоді, коли нам того хочеться.

До речі, про новорічний концерт. Чому зірвався виступ у Луцьку?

Організатори порушили всі можливі умови договору а не дотримались взятих на себе зобов‘язань, пов‘язаних із фінансовими витратами на організацію виступу. Я була змушена відмовитися. Дуже шкода, що не змогла виступити. Планую повернутися у Луцьк навесні із сольним концертом у рамках гастрольного туру “Поруч”.

Хто у Вашій родині приносить подарунки - Миколай чи Санта? І що Ви отримали цього року?
Звичайно, Миколай. Але дарунки -тільки для дітей, ми вже самі собі і Миколаї, і Санти.

Як Ви відпочиваєте? Є якесь хобі, може?

Малюю. Це допомагає емоційно розслабитися, зняти стрес, абстрагуватися від турбот і до того ж відмінно розвиває абстрактне мислення. Процес чимось схожий на написання пісні. Але якщо в пісні я передаю свої думки і емоції за допомогою слів, то на полотно переношу фарбами і лініями.

Кому заздрить співачка Альоша? Чи таке почуття взагалі Вам невластиве?
Якось не ловила жодного разу себе на думці, що я заздрю комусь. Тільки людям, які десь відпочивають, коли ти мрієш про це роками. А конкуренція - чуже для мене слово. Вважаю, що всі артисти  - особливі по своєму. Немає однакових – є короткочасні.


А де любите відпочивати?

Люблю Карпати - гори, озера, водоспади. Щоб свіже повітря і скажімо людей менше. Просто лежати і засмагати не дуже люблю.

Ви не раз казали, що мрієте про доню. Це бажання загадували під бій курантів?
Куранти тут не вирішують! Як Господь подарує, так і станеться. Народиться дитя -буду дуже вдячна і щаслива ще більше!

У Нью-Йорку живе родина Вашого чоловіка, у США вийшов Ваш дебютний альбом. Ніколи не планували переїхати туди?
Ні, не планували. Ми Україну дуже любимо. Є бажання працювати по всьому світу, але хочу, щоб люди знали, що я - українка. І жити я хочу тільки тут.

Поділитеся планами на 2019 рік?

Пишемо альбом, готуємо тур і нові сингли.

 

Ростислав Пелех

 

НАШІ ПАРТНЕРИ