1. Бренд “Наливки зі Львова” зародився 21 рік тому, в далекому 1997, коли засновник бренду Тарас Колодій створив свою першу настоянку – Медівку.

2. На сьогодні, асортимент «Наливок зі Львова» налічує 35 видів: 28 настоянок та 7 лікерів.

3. Тарас Колодій: “На створення бренду “Наливки зі Львова” знадобилось шість років пошуків традиційних галицьких рецептур, налагодження технології виробництва, розробки стилю бренду. Але спочатку було пристрасне захоплення декількох поколінь нашої родини. Ще мій дід робив для себе і друзів Медівку, Вишняк. Батько навчився у нього, а згодом і мене навчив. Коли друзі почали хвалити мої настоянки, я замислився над власною справою. У результаті, моє хобі переросло в успішний бізнес. Та я ніколи не намагався зробити з “Наливок зі Львова” комерційний проект, адже це - моє дитя, яке, в першу чергу, приносить задоволення і лише потім – дивіденди”

4. Стиль бренду “Наливки зі Львова” створювала команда професіоналів: кращий архітектор Львова-2016 Марко Савицький, дизайнер Ярослав Шкрібляк та відомий український художник Мар’ян Пиріг, пензлю якого належать унікальні образи героїв, які оживають в інтер’єрах крамниць, на етикетках пляшок.

5. Настоянки виготовляються за давніми галицькими рецептурами на основі натуральних ягід, трав, фруктів та овочів, які заготовлюються сезонно на кращих фермерських господарствах Західної України.

6. Кожна настоянка розробляється мінімум півроку. Тут головне – натхнення. Так, на створення лікерів серії “Вірменка” надихнула культова кав’ярня “Вірменка”, де варять каву в джезві на піску з 1979 року. В 2016 та 2017 рр. “Вірменка” була визнана Кращою кав’ярнею Львова.

7. Процес настоювання напоїв триває три місяці.

8. Вся продукція виготовляється згідно державних норм та стандартів на власному Науково-виробничому підприємстві “Абсолютний Стандарт”.

9. Перший фірмовий магазин відкрився у Львові в 2014 р. Згодом крамниці натуральних наливок з’явились у Києві, Одесі, Дніпрі, Харкові, Буковелі, Чернігові. У вересні 2017 р. було відкрито Першу у Львові Наливкарню, яка спеціалізується на “Наливках зі Львова”. Також настоянки можна скуштувати в закладах Львівського холдингу “Акурат” та кращій кав’ярні Трускавця – “Старе Місто”. В березні 2018 р. крамниця “Наливки зі Львова” відкрилась у Варшаві.  

10. У 2017 р. бренд “Наливки зі Львова” вийшов на новий якісний рівень: улюблені настоянки з’явилися в одній з найбільших торгівельних мереж України – Сільпо.  

Адреси магазинів у Львові:

вул. Руська, 8,
+38 098 770 83 06
вул. Староєврейська, 7,

+38 097 505 48 66
www.nalyvky.com

НАШІ ПАРТНЕРИ