Анонси

Читайте нас також на:

ADRIANO CELENTANO TRIBUTE SHOW

04.11.2019

Усі хіти і нескінченна пристрасть Італії у великому концерті в рамках європейського туру!

Читати далі

Lviv Art and Wine Festival

16.09.2019

66 метрів добірного сучасного мистецтва, справжнього вина з вибраних українських і світових виноробень та безліч неймовірних історій

Читати далі

Пишемо разом стратегію розвитку нашого міста

10.07.2019

"Ідея міста" святкує День народження

Читати далі

Місяць авторських читань

25.01.2019

Від 5 липня і аж до 4 серпня МАЧ запрошує львів’ян у “центральноєвропейське кафе”. Що ми насправді знаємо про сучасну румунську культуру? Взагалі: що ми знаємо про Румунію, окрім графа Дракули? Місяць авторських читань у Львові – це добра нагода пірнути у мандрівку європейськими культурами, не виїжджаючи з міста.

Читати далі

Концерт скрипаля-віртуоза Олександра Божика

25.01.2019

Масштабне музичне дійство на чолі з скрипалем-віртуозом Олександром Божиком у супроводі потужного рок-оркестру охопить увесь спектр емоцій. Світові хіти, авторська музика, класика в сучасній обробці та саундтреки до кінофільмів органічно поєднаються у неймовірно-енергетичному музичному шоу, яке було занесено до “Книги Рекордів України”.

Читати далі

Благодійний родинний вечір "В гостях у Василя та Маланки"

25.01.2019

Ця щорічна зустріч - особлива нагода для галичан у різдвяний час ще раз зібратися великою родиною, аби у щедрості свого серця спільно колядувати, творити атмосферу миру і добра, відновлюючи українські традиції та справжні духовні цінності

Читати далі

XIX  Різдвяний фестиваль “Велика коляда”

25.01.2019

У Львові з 7 до 27 січня довкола фестивалю “Велика коляда” об’єднуються диригенти, композитори, фольклорні колективи, звучать прем’єри. Фестиваль має на меті глибше пізнання та популяризацію різдвяних традицій усіх куточків України.

Читати далі

Концерт гурту LeonVoci "Вдома на Різдво"

25.01.2019

Вокальний квартет LeonVoci заснований у 2015 р. Музиканти популяризують оперним співом класичну музику на сучасний манер.

Читати далі

НАШІ ПАРТНЕРИ