НЕЙТРАЛЬНО СІРИЙ – достатньо стриманий та збалансований, належить до холодних кольорів. Рідко викликає емоції і може асоціюватись із хмарами та сумним настроєм. Втім, правильне поєднання сірого кольору з іншими кольорами (рожевим, жовтим, оранжевим, голубим) та відтінками (персиковим, кораловим) виглядає стильно. Сірий в поєднанні з чорним або білим створить елегантний діловий імідж.

ПОРТВЕЙН – колір благородний та елегантний, стриманий та аристократичний. Він символізує королівську розкіш, багатство, фінансову стабільність. Його можна назвати ідеальним для вечірнього виходу. Чудово виглядає в моносетах, поєднується абсолютно з усіма трендовими кольорами, а також – із білим та чорним. Жінки у «винному» одязі помітно відрізнятимуться від інших – у цього кольору шалена енергетика.

ГРЕНАДИН – яскравий, ефектний та динамічний. Він обов’язково має бути наявний в осінньо-зимовому гардеробі та косметичці. Саме цей колір назвали головним цього сезону. Він домінує, тому виглядатиме виграшно і в total look, і в поєднанні з іншими відтінками.

БАЛЕТНИЙ ПУАНТ – відтінок, який, мабуть, ніколи нам не набридне. Він є дуже привабливим для модниць і дизайнерів одягу. Для осінньо-зимового періоду балетний пуант – дуже нестандартний, здатний зробити образ особливим. Саме цього ми і прагнемо досягнути, коли більшість надає перевагу чорно-сіро-коричневим барвам.

МАСЛЯНИЙ + РОМ – цей теплий світло-коричневий, близький до бежевого, відтінок не перестає бути модним. Хоча без нього взагалі важко уявити наш гардероб, у поєднанні з найтрендовішими кольорами він набирає нового змісту.

МОРСЬКА ПІВОНІЯ – асоціюється зі спокоєм та теплом. Цей оксамитовий колір сміливо можна обирати замість класичного чорного – він так само додає зросту та стрункості. Вважається базовим кольором на рівні із сірим, але це не заважає йому також ставати акцентом. Дуже корисний у створенні сучасного функціонального гардеробу. Можна використовувати як у будні, так і для свята.

ЗОЛОТИЙ ЛАЙМ – модний жовто-зелений колір осені. Він складний, виразний та насичений. Дуже гармонійно виглядає саме цієї пори року. Розфарбує холодні будні. Ідеальний для зовнішності кольоротипу «осінь». Розкішний для аксесуарів або контрастних вставок.

ТИХА ГАВАНЬ – синій відтінок, але більш яскравий та насичений. Один із найочікуваніших. Його життєрадісність підкорює з перших секунд. Цей відтінок додасть будь-якому образу свіжості, а також доповнить базовий гардероб нейтральних кольорів.

ЯЛИНА В ЗАТІНКУ – глибокий, насичений, дорогий відтінок. Додає контрасту. Прекрасний для смаглявих леді. Теплий відтінок підходить і для буднів, і для вечірок.

ОСІННІЙ КЛЕН – ідеальна пара для кожної барви з ТОП-10. Тепла, солодка половинка усіх відтінків. Асоціативно це саме осінній колір – поєднує спокій коричневого і частинку барвистої палітри природи.

Автор: Галина Давидюк

іміджмейкер, власниця студії  іміджу та стилю "Valyazh"

НАШІ ПАРТНЕРИ