Сатанів: “Подільська Швейцарія” та історія в камені:

Міська брама, XV-XVI ст.

Колись була основним в’їздом до Сатанова, зараз - пам’ятка культури. Досі на брамі зберігся напис латиною (подаємо у перекладі, скорочено -ред.)
Адам Ніколай з Гранова Сенявський ... для громадської безпеки цю твердиню відновив року Христового 1722…. лютому татарину протиставив Сатанів, проти чого навіть і врата пекельні не здолають, паче коли (ця твердиня) закрита перед ворогами; одному тільки Богу, Королю і Батьківщині віддасть свої ключі.

Єврейське кладовище, XVI-XIX ст.

Найстаріший пам'ятник датований 1576 роком. Більшість має арочну форму або форму порталу. Різьблений декор дуже майстерний - леви, грифони, єдинороги, світильники- менори, зображення вінків чи корон на позначення високого соціального стану. Епітафії  - здебільшого цитати зі Старого Заповіту. Людських постатей у рельєфах немає - вони заборонені заповіддю “не сотвори собі кумира”. Кажуть, на цьому кладовищі є могили єврейських жінок-святих.

Синагога, XVI ст.

Фортифікаційна пам'ятка належить до синагог “героїчного періоду”. За однією версією, збудована 1514 р., за іншою - 1532 р. Одна з найстаріших синагог у Східній Європі. Нещодавно сакральну споруду відреставрували: відтворили інтер'єри за старими фото та впорядкували територію.  "Арон - га кодеш" (своєрідна шафа-ніша, де зберігаються сувої Тори -ред.) зберігся майже в первісній красі.

Замок, XIV-XVI ст.

Замок у Сатанові був свого часу найзначнішим серед призбручанських замків, які мали захищати регіон від татарських набігів. Від колись величного замку залишилося три п'ятигранні кутові башти XVI ст. і стародавня кругла башта - “вежа Одровонжа"

Троїцький монастир XVI-XVIII ст.

Спочатку монастир був печерним. Дві крихітні келії із кам'яними лежаками і приміщення підземної церкви збереглися досі. З 1707 по 1799 рр. обитель належала чернечому ордену св. Василя і була місцем довічного ув'язнення ченців, засуджених церковним судом до поховання живцем. Монастир відомий як резиденція єдиного в Україні цеху професійних жебраків.

 

Сонячний Прованс: релакс для тіла і душі


Курорт Сатанів, на відміну від інших здравниць, має вигідну особливість: відпочинковий простір вільний від житлового сектору, виробництва, автомобільних викидів та смогу. Готельно-оздоровчий комплекс “Сонячний Прованс” знаходиться поблизу Національного природного парку Подільські Товтри, що належить до семи чудес України та світової спадщини ЮНЕСКО. У букових Медоборах настільки свіже повітря, що його, здається, можна пити як запашний цілющий чай.  

"Сонячний Прованс" варто обирати не лише за щиру гостинність, лавандовий настрій та комфортні номери. Вирушаючи сюди на вихідні або у відпустку, ви отримуєте широкий вибір можливостей для поповнення життєвих сил. У “Центрі Здоров'я” - кабінети гідромасажу, бальнеологічних процедур, масажу, фіто- і синглетно-кисневої терапії, апаратної та мануальної косметології, SPA для релаксу і, звісно, мінеральна вода "Нафтуся Збручанська", яка лікує та відновлює організм.

Добре у “Сонячному Провансі” буде і тим, хто потребує не так оздоровлення як спокою. Тихий шелест лісу манить забути про стреси, відпустити уяву в мандри найприємнішим мріями, сховатися у затишному гамаку від суєти або неквапливо об'їхати мальовничі околиці велосипедом. А поки ще літо можна позасмагати коло басейну на зручному лежаку.

  

ФІТНЕС-ТУР “-2 РОЗМІРИ”

10 - денна професійна програма зниження ваги

ФІТНЕС ПРОГРАМА

Фітнес, силові та танцювальні тренування, теренкур

ПСИХОЛОГІЧНА ПІДТРИМКА

Тренінги та майстер-класи

ЗБАЛАНСОВАНЕ ХАРЧУВАННЯ

Розроблене дієтологом меню, яке дає 100% результат

ОЗДОРОВЧА ПРОГРАМА

Оздоровчі та SPA процедури подарують задоволення і поліпшать результат

ДЕТОКС ПРОГРАМА

Щоденне очищення організму природною мінеральною водою"Збручанська Нафтуся"

ВИЇЗНИЙ РЕЛАКС-ТУР ДЛЯ ЖІНОК  “ШЛЯХ ДО СЕБЕ”


Для жінок, котрі втомилися жити в режимі “для когось” і вирватися із тенет щоденної рутини та побути з собою.

розуміють, що від їх ресурсного стану залежить багато в світі: атмосфера в сім'ї, відносини з близькими, професійний успіх.

хочуть подбати про своє тіло та відпочити цікаво і з користю.

займаються своїм розвитком, працюють над собою і цікавляться психологією.

Присвятіть собі коханій сім прекрасних і корисних для душі та тіла днів!

 

“Сонячний Прованс” стане для вас тим місцем натхнення, куди хочеться повертатися. Адже кожен день тут - маленьке приємне диво, яке дарують природа і турбота.

 

Хмельницька обл, Городоцький рр-н,

смт. Сатанів, вул. Монастирська, 7

(03851) 42 2 43

(066) 402 72 13

info@sprovans.com.ua

 

Відділ продажу

м. Киев вул. Васильківська,16

(096) 879 54 77

(044) 258 17 37

kiev@sprovans.com.ua

 

sprovans.com.ua
facebook.com/sprovans

НАШІ ПАРТНЕРИ